Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Klouby a kosti

Užíváte kloubní produkty, které jen trochu ulevují?
Možná je to tím, že kupujete pouze živiny s protizánětlivými látkami – kolagen, glukosamin, chondroitin, MSM, vitamín C, zinek – jako v GELAHIT TOP nutris. Zkuste nejdříve užívat patentovanou látku GELAHIT Formule 1 obsahující... zobrazit více vegan mastné kyseliny myristová, laurová,… a omega 3. Vynikající výsledky této ingredience (USA, Kanada, EU), potvrzuje Federace lékařů při Mezinárodním olympijském výboru. 

Na řídnutí kostí (osteoporózu) se předepisuje vápník, hořčík, vitamín D, vitamín K.
Avšak minerály je třeba zabudovatpřilepit do kostí, ... zobrazit více právě elastická bílkovina kolagen typ 1, tvořící pružnou pojivovou část kostní hmoty, je jedním z pojidel.
Když pečujete o pohybovou soustavu vždy je výhodné společné užívání doplňků pro klouby, i kosti. 

Klouby a kosti | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Klouby a kosti