Srdce a cévy

Bojíme se infarktu, cholesterolu, aterosklerózy, špatné průchodnosti a snížené elasticity cév, arytmie, atd. Jsou to civilizační nemoci způsobené špatnou životosprávou: sedavé zaměstnání, stres, chemie v potravinách + nuzné množství zeleniny a ovoce, nedostatečný pohyb, pitný režim, málo tekutin způsobuje houstnutí krve. Rychlým a efektivním řešením je... zobrazit více vrátit se k přírodním zákonům. Naše srdce a cévy potřebuji ke správné funkci draslík, hořčík, železo, omega 3, koenzym Q10, kolagen, vitamíny B pro normální hladinu homocysteinu, atd.
Kardi koenzym: složení pro normální činnosti srdce, tvorbu červených krvinek.
Artenzym: s pycnogenolem 80 mg pro normální činnost cévní soustavy – mikrocirkulace, hladinu cholesterolu, k ochraně buněk před oxidativním stresem.     
T-Regul: s organickým draslíkem k udržení normálního tlaku krve. Hořčík pro zdravý spánek, proti stresu a únavě. Reishi pro n. hladinu cholesterolu v krvi. Ženšen pro n. hladinu glukózy v krvi.
Železo: s vitamínovým složením přispívá k normálnímu přenosu kyslíku, krvetvorbě a tvorbě červených krvinek, hladině glukózy v krvi.

Srdce a cévy | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Srdce a cévy