Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Láska a smyslnost

Trpíte poruchami vzrušivosti, lubrikace, frigiditou? Nebo jen toužíte po laskavém a citlivém partnerovi? Už nejste pod vlivem první hormonální zamilovanosti a potřebuje k naladění více času, citové uspokojení, vzájemnou komunikaci, něžnosti, partnerovu pozornost a péči již během dne. Další příčina může být, že Váš partner není dostatečně „šikovný, důvtipný", sdělte mu, po čem toužíte, co máte ráda a jak. Většina mužů je šťastná, když dokáží udělat radost své ženě, také nám to zdvihá to sebevědomí. U některých mužů je v tom i příslib toho, že sex bude častěji. Každopádně mi muži máme zájem uspokojit svou ženu, motivace je vedlejší. zobrazit více
U ženské citlivé sexuality bývá častou příčinou její vztah k partnerovi, vědomé či nevědomé odmítání. Odpovězte si na otázky:
Je můj muž, pro mě nejdůležitější osobou?
Říkáme si, co komu z nás dělá dobře, a co je nám naopak nepříjemné?

Vyhledáváme možnosti být spolu o samotě? Snažíme se zajistit si dobré podmínky pro milování třeba tím, že dáme děti k prarodičům, či na kroužek?
Používáme sex na uvolnění po hektickém dni, navíc kdy si jeden druhého téměř nevšímáme? Nebo se milujeme po chvílích vzájemné pomoci, ohleduplnosti a mazlení?
Nakolik jsem ochotna připustit svůj podíl na tom, že už nám to (ponejprv ve vztahu, a poté v posteli) neklape jako dřív?

Věřte, že s oživením vaší lásky (důvěry, respektu, úcty, porozumění) dojde i oživení sexuální touhy.

Fyzické příčiny: překyselení, užívané léky viz. antikoncepce (vedlejší účinky snižují vitamíny B), analgetika, antidepresiva, stres, psychika a všeobecně špatná životospráva - málo pohybu, nadváha, alkohol a cigarety (kouření způsobuje vysychání sliznic). Nedostatkem dopaminu se snižuje sexuální touha, je prospěšné doplnit vitamín B1 a B9. Ve stáří se přidávají změny v cévním soustavě a snižuje se tvorba estrogenních hormonů.

Pár typů:

Vitamínová B bomba NeuroDetox Energy, multi+minerály Balance pH, zdravá strava, pravidelný pitný a spánkový režim, pohyb – procházky alespoň 30 min denně, relaxace. Vhodné trénovat pánevní dno: 5-ti až 10-ti vteřinové stahy střídat se škubavými, Vy i partner budete mít intenzivnější prožitky z milování, navíc máte šanci vyhnout se inkontinenci v pozdějším věku.
Poruchy sexuality jsou ukazatelem celkového zdraví, mohou být výstrahou před blížícími se nemocemi. Nebo jen důsledek dlouhodobého stresu, či psychických potíží. Bez ohledu na příčinu je moudré poradit se s Vaším lékařem.

S+Excellent: z darů přírody pro potěšení žen. K normální funkci psychiky a pohlavních orgánů přispějí dary přírody: Maka peruánská, Kotvičník zemní, L-Arginin, Schizandra čínská, ionty zinku, vitamín B3, B6, B9.

Láska a smyslnost | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Láska a smyslnost