Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Menstruace a menopauza

Menstruace a menopauza jsou provázeny nerovnováhou v produkci hormonů, zadržováním vody, otoky, změny nálady, bolesti hlavy, nepravidelný cyklus, návaly, suchost pohlavních sliznic a nepříjemné až bolestivé pocity při pohlavním styku, řídnutí kostní hmoty, únik moči, zhoršení paměti, koncentrace, snížení sebevědomí, úzkost, plačtivost, popudlivost, nespavost a deprese.

Pár typů:

zobrazit typy

  • Kořeněná jídla, horké nápoje a alkohol mohou být spouštěčem návalů horka. 
  • Ženy pravidelně cvičící (alespoň procházka denně) se cítí mnohem komfortněji, a pokud provádí cviky na zesílení pánevního dna, vyhnou se i inkontinenci. 
  • Doporučujeme pravidelné prohlídky u lékaře, zejména gynekologa.

PerioFit: Kontryhel pro menstruační komfort a osvěžení těla, Řeřicha hormonální systém, sexualita, plodnost, atd.

MenoFit
: bylinkové pohlazení - Jetel a Smldinec pro komfort při menopauze, Klanopraška mentální pohoda, Kotvičník čištění krve, Heřmánek pozitivní nálada, relaxace, spánek, atd.

Artenzym: Pinus Maritime pro normální činnost cévní soustavy – mikrocirkulace, Cholin hladinu cholesterolu, Vit. C tvorbě kolagenu pro funkci krevních cév, k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Osteo-D Calcium: pro pevné kosti a rovnováhu pH. Japonský korálový vápník je nejlépe vstřebatelná forma přírodního vápníku, v ideálním poměru s hořčíkem 1:2. 

Železo: s vitamínovým složením přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, krvetvorbě a tvorbě červených krvinek, hladině glukózy v krvi.

Menstruace a menopauza | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Menstruace a menopauza