Menstruace a menopauza

Jak si můžete zpříjemnit svůj ženský úděl?
Menstruace a menopauza jsou provázeny nerovnováhou v produkci hormonů, zadržováním vody, otoky, změny nálady, bolesti hlavy, nepravidelný cyklus, návaly, suchost pohlavních sliznic a nepříjemné až bolestivé pocity při pohlavním styku, řídnutí kostní hmoty, únik moči, zhoršení paměti, koncentrace, snížení sebevědomí, úzkost, plačtivost, popudlivost, nespavost a deprese.

Pár typů:

zobrazit typy

  • Kořeněná jídla, horké nápoje a alkohol mohou být spouštěčem návalů horka. 
  • Ženy pravidelně cvičící (alespoň procházka denně) se cítí mnohem komfortněji, a pokud provádí cviky na zesílení pánevního dna, vyhnou se i inkontinenci. 
  • Doporučujeme pravidelné prohlídky u lékaře, zejména gynekologa.

Menofit: bylinkové pohlazení - pro hormonální systém – menopauza, fyzické a duševní zdraví, normální funkce močové soustavy, reprodukčního systému a pohlavní orgány, zdroj fyto-estrogenu, činnost kardiovaskulárního systému, srážení krve, čištění krve, snížení míry únavy a vyčerpání.

Artenzym: složení pro normální činnost cévní soustavy – mikrocirkulace, hladinu cholesterolu, tvorbě kolagenu pro funkci krevních cév, k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Osteo-D Calcium: pro pevné kosti a rovnováhu pH. Japonský korálový vápník je nejlépe vstřebatelná forma přírodního vápníku, v ideálním poměru s hořčíkem 1:2. 

Železo: s vitamínovým složením přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, krvetvorbě a tvorbě červených krvinek, hladině glukózy v krvi.

Menstruace a menopauza | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Menstruace a menopauza