Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Menstruace a menopauza

Menstruace a menopauza jsou provázeny nerovnováhou v produkci hormonů, zadržováním vody, otoky, změny nálady, bolesti hlavy, nepravidelný cyklus, návaly, suchost pohlavních sliznic a nepříjemné až bolestivé pocity při pohlavním styku, řídnutí kostní hmoty, únik moči, zhoršení paměti, koncentrace, snížení sebevědomí, úzkost, plačtivost, popudlivost, nespavost a deprese.

Pár typů:

zobrazit typy

  • Kořeněná jídla, horké nápoje a alkohol mohou být spouštěčem návalů horka. 
  • Ženy pravidelně cvičící (alespoň procházka denně) se cítí mnohem komfortněji, a pokud provádí cviky na zesílení pánevního dna, vyhnou se i inkontinenci. 
  • Doporučujeme pravidelné prohlídky u lékaře, zejména gynekologa.

PerioFit: Kontryhel pro menstruační komfort a osvěžení těla, Řeřicha hormonální systém, sexualita, plodnost, atd.

MenoFit
: bylinkové pohlazení - Jetel a Smldinec pro komfort při menopauze, Klanopraška mentální pohoda, Kotvičník čištění krve, Heřmánek pozitivní nálada, relaxace, spánek, atd.

Artenzym: Pinus Maritime pro normální činnost cévní soustavy – mikrocirkulace, Cholin hladinu cholesterolu, Vit. C tvorbě kolagenu pro funkci krevních cév, k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Osteo-D Calcium: pro pevné kosti a rovnováhu pH. Japonský korálový vápník je nejlépe vstřebatelná forma přírodního vápníku, v ideálním poměru s hořčíkem 1:2. 

Železo: s vitamínovým složením přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, krvetvorbě a tvorbě červených krvinek, hladině glukózy v krvi.

Menstruace a menopauza | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Menstruace a menopauza