Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Štíhlá a krásná

Hubnutí bez drastických hladovek, ale přirozený způsob redukce hmotnosti - pestrá vyvážená strava, pohyb, detoxikace a snížení stresu - relaxace. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snížit příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, vláknina, ovoce, antioxidanty, vitamíny, minerály,…

Krásná a úspěšná žena je symbolem dnešní doby, udržet si mladistvý vzhled je však náročné. Kosmetika a plastická chirurgie umí zázraky, ale černé tečky, pupínky, akné – uhry, vyrážky, … se stále vracejí. Nemluvě o celulitidě – narušeném metabolismu vody a tuku v podkoží způsobené přetížením lymfatického systémuzobrazit více

Řešení: čistit póry z vnějšku? Ano, ale co s příčinou toxiny a nečistotami hromadícími se uvnitř organismu. Protože škodliviny neodchází z těla přirozenou cestou, jsou vytlačovány kůží. Zároveň tak od těla dostáváme varovný signál před blížícími se nemocemi.

Krása pramení zevnitř našeho těla! Osvědčená je: střevní kúra - produkt Clean&Active, Enterosgel, probiotika Dophilus Colon. 
Rozproudit lymfu - produkt Lymfostim + navýšit pitný režim, především pít čistou vodu, velmi prospěšná je sauna a masáže, aktivní pohyb, či aerobní sport, jíst lehkou stravu prospívající zdraví. 
Podpořit regeneraci kůže, vlasů a nehtů - Gelasilic 

Možností je mnoho, důležité je začít a dělat postupné kroky (max. 3 produkty najednou). Naše těla strádala roky, nechtějte to vyřešit za týden. 

Štíhlá a krásná | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Štíhlá a krásná