Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Štíhlá a krásná

Hubnutí bez drastických hladovek, ale přirozený způsob redukce hmotnosti - pestrá vyvážená strava, pohyb, detoxikace a snížení stresu - relaxace. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snížit příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, vláknina, ovoce, antioxidanty, vitamíny, minerály,…

Krásná a úspěšná žena je symbolem dnešní doby, udržet si mladistvý vzhled je však náročné. Kosmetika a plastická chirurgie umí zázraky, ale černé tečky, pupínky, akné – uhry, vyrážky, … se stále vracejí. Nemluvě o celulitidě – narušeném metabolismu vody a tuku v podkoží způsobené přetížením lymfatického systémuzobrazit více

Řešení: čistit póry z vnějšku? Ano, ale co s příčinou toxiny a nečistotami hromadícími se uvnitř organismu. Protože škodliviny neodchází z těla přirozenou cestou, jsou vytlačovány kůží. Zároveň tak od těla dostáváme varovný signál před blížícími se nemocemi.

Krása pramení zevnitř našeho těla! Osvědčená je: střevní kúra - produkt Clean&Active, Enterosgel, probiotika Dophilus Colon. 
Rozproudit lymfu - produkt Lymfostim + navýšit pitný režim, především pít čistou vodu, velmi prospěšná je sauna a masáže, aktivní pohyb, či aerobní sport, jíst lehkou stravu prospívající zdraví. 
Podpořit regeneraci kůže, vlasů a nehtů - Gelasilic 

Možností je mnoho, důležité je začít a dělat postupné kroky (max. 3 produkty najednou). Naše těla strádala roky, nechtějte to vyřešit za týden. 

Štíhlá a krásná | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Štíhlá a krásná