Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Kondice a hubnutí

Snadné a rychlé hubnutí pomocí tablet je možné, ale není moudré jimi nahradit zdravý životní styl. Jsem také muž proto vím, že strašit nemocemi, nebo smrtí je zbytečné. Avšak pánové co takhle ztráta erekce a celková impotence? Co potom? Neboť vysoce účinné hubnoucí produkty se nesmí užívat se sexuálně podpůrnými viz. VIAGRA, a vězte že mnoho mužů se rozčiluje na lékaře, protože jim VIAGRU nepředepíší na nemocné srdce.
Proto zařaďte zeleninu do svého jídelníčku, vzpomeňte si na mládí kdy vás bavil sport, občas si jenom odpočiňte a uvidíte co všechno se zlepší - nálada, fyzička, hmotnost, ... bude vás zase bavit žít.

Nejzdravější hubnutí je při aktivním pohybu, extra silný SlimStar by se měl užívat, až když nelze zhubnout přirozenou cestou, nebo v případě kulturistiky pro rychlé vyrýsování postavy s nárůstem síly a vytrvalosti.

Pár typů:

zobrazit typy

Při pravidelných ostřejších procházkách (minimálně 30 minut), či aerobním sportu se tuky spalují rychleji než při tvrdém tréningu v posilovně, či sprintu. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snižovat příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, ovoce, vlákniny, ...
Při hubnutí se do krve dostává zvýšené množství škodlivých látek, které je třeba vyloučit z těla. Proto je vhodné užívání SlimStar doplnit o minerály, vitamíny, antioxidanty (viz. megadávka vitamínů s hořčíkem v NeuroDetox Energy a Sport Q10 s L-Karnitinem a Acai berry, ), podpoříte odvod škodlivin a regeneraci.

Kondice a hubnutí | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Kondice a hubnutí