Kondice a hubnutí

Nedaří se Vám zhubnout? Nechutná Vám dietní jídlo?
SlimStar M: se synefrinem 99,7%, piperinem 98,7%, kyselinou hydroxicitrónovou HCA 63,7%, je turbo preparát pro hubnutí využívaný, i ve sportu především kulturisty pro vyrýsování. HCA urychluje metabolismus tuků a regeneraci odbouráním kyseliny mléčné s rychlým obnovením zásob jaterního a svalového glykogenu. Piperin zachovává živiny v bioaktivní formě, dále zlepšuje prokrvení svalů, atd. - přispívá k většímu nárůstu síly, zvýšení vytrvalosti a vyrýsování postavy.

Pár typů:

zobrazit typy

Přetvořit tuk na svalovou hmotu, je snem většiny mužů.

Champion: s BCAA, Kotvičníkem a B6: podporuje regeneraci svalů, sílu a vytrvalost. Nejzdravější hubnutí je při aktivním pohybu, či sportu.

Při hubnutí se do krve dostává zvýšené množství škodlivých látek, které je třeba vyloučit z těla. Proto je vhodné užívání extra silného SlimStar M doplnit o preparát Sport Q10 s L-Karnitinem a antioxidační Acai berry.  Podpoříte tím odvod škodlivin a regeneraci.
Při pravidelných ostřejších procházkách, či aerobním sportu se tuky spalují rychleji než při tvrdém tréningu v posilovně, či sprintu. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snižovat příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, vláknina, ovoce, antioxidanty, vitamíny, minerály,…

Kondice a hubnutí | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Kondice a hubnutí