Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Když se ozvou léta

Mužský přechod? Odborně andropauza, či syndrom mužského stárnutí.  I mužům klesá produkce pohlavních hormonů, zejména testosteronu, není sice provázena tak zásadními změnami jako u žen. Ale i tak když porovnáte, v mládí máme plno síly a energie, dobrou náladu, prostata a erekce fungují, cévní stěny jsou bez cholesterolového plaku, tedy bez rizika infarktu. Při stárnutí se zadýcháváme, rychle cítíme únavu, podrážděnost až depresivní nálady, máme vysoký krevní tlak a cukr, ztrácíme svou mužnost, místo na výsluní. Co s tím? Milenku? Super auto? 

Pár typů:

zobrazit řešení

a) Připustit si, že v každém věku můžeme prožívat něco báječného a cítit se dobře.

b) Naučit se více odpočívat, pravidelně spát, jíst zdravěji, …

c) Podpořit metabolické procesy pomocí přírodních látek: například v 
Prostimun: se Saw palmetto, Kotvičníkem, zinkem, selenem a vitamíny pro normální funkce močové reprodukční soustavy a prostaty - benigní hyperplazie, močení. Růst vlasů, tvorbu spermií, hormonu testosteronu, …
NEURODETOX Energy – vitamínová B bomba pro restartování těla i mozku
T-Regul: s organickým draslíkem k udržení normálního tlaku krve, činnosti svalů. Hořčík pro zdravý spánek, proti stresu a únavě. Petržel pro ledviny. Ženšen pro n. hladinu glukózy v krvi, sexuální zdraví, erekci.

Když se ozvou léta | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Když se ozvou léta