Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Když se ozvou léta

Mužský přechod? Odborně andropauza, či syndrom mužského stárnutí.  I mužům klesá produkce pohlavních hormonů, zejména testosteronu, není sice provázena tak zásadními změnami jako u žen. Ale i tak když porovnáte, v mládí máme plno síly a energie, dobrou náladu, prostata a erekce fungují, cévní stěny jsou bez cholesterolového plaku, tedy bez rizika infarktu. Při stárnutí se zadýcháváme, rychle cítíme únavu, podrážděnost až depresivní nálady, máme vysoký krevní tlak a cukr, ztrácíme svou mužnost, místo na výsluní. Co s tím? Milenku? Super auto? 

Pár typů:

zobrazit řešení

a) Připustit si, že v každém věku můžeme prožívat něco báječného a cítit se dobře.

b) Naučit se více odpočívat, pravidelně spát, jíst zdravěji, …

c) Podpořit metabolické procesy pomocí přírodních látek: například v 
Prostimun: se Saw palmetto, Kotvičníkem, zinkem, selenem a vitamíny pro normální funkce močové reprodukční soustavy a prostaty - benigní hyperplazie, močení. Růst vlasů, tvorbu spermií, hormonu testosteronu, …
NEURODETOX Energy – vitamínová B bomba pro restartování těla i mozku
T-Regul: s organickým draslíkem k udržení normálního tlaku krve, činnosti svalů. Hořčík pro zdravý spánek, proti stresu a únavě. Petržel pro ledviny. Ženšen pro n. hladinu glukózy v krvi, sexuální zdraví, erekci.

Když se ozvou léta | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Když se ozvou léta