Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Pro rychlé výsledky

V dnešní náročné a uspěchané době většina lidí chce rychlá a snadná řešení = balíčky produktů, které si vzájemně posilují účinky. Plus u těchto zvýhodněných sad ještě uplatníte Bonusový kód (slevový voucher), nezapomeňte jej zadat v košíku. 
UPOZORNĚNÍ: Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jejich užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem!

Pro rychlé výsledky - Health Detox

Pro rychlé výsledky

Anti-Stress D3 TOP - malá sada

Anti-Stress D3 TOP

V pohodě s úsměvem,
fyzická a duševní svěžest

Cena malé sady 2169,-
Akční sleva -152 Kč = 2017,-
+ voucher (Bonusový kód)

Cena velké sady 6220,-
Ušetříte 7 % za rodinná balení 
+ akční sleva -444 Kč = 5776,-
+ voucher (Bonusový kód)

1 754 Kč
  • Akce!

Klouby: Formule TOP nutris

Užíváte kloubní produkty?
Pomáhají Vám?

Cena malé sady 1838,-
Akční sleva -113 Kč = 1725,-
+ voucher (Bonusový kód)

Cena velké sady 4920,
Ušetříte 7 % za rodinná balení 
+ akční sleva -311 Kč = 4609,-
+ voucher (Bonusový kód)

1 500 Kč
  • Akce!