Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Detoxikace

V průběhu života se do organismu dostává (stravou, pitím, smogem, kosmetikou atd.) obrovské množství škodlivých látek. Zanesení organismu se často projevuje únavou, alergiemi, kožními vyrážkami a později mohou přispět k různým onemocněním.
- MUDr. Cajthamlová na jaře doporučuje začít s pozvolným navyšováním pohybových aktivit, protože detoxikace může tělo po zimě vystresovat (zima je pro tělo zátěžové období, navíc se mnoho lidí přejídá a jsou pasivní) ... zobrazit více

- RNDr. Petr Fořt CSc. detoxikace těla se dá provádět nejen změnou jídelníčku, nýbrž také fyzickou aktivitou, teplými koupelemi nebo lymfatickými masážemi. Za nejlepší způsob však považuje hladovku, při níž bychom měli pít vodu a chodit do sauny, abychom ze sebe toxiny vypotili.

Důležité je zamyslet se nad svým jídelníčkem, nedostatkem pohybu a zlozvyky (alkohol, cigarety, negativní myšlení).
Při detoxikaci musí být upravená strava, a to nejen po dobu očisty, ale ideálně i po ukončení očisty. Vyloučíme tedy především tučné maso, mléčné výrobky, cukrovinky, alkohol a pšenici. Dbejte na dostatek vlákniny (zelenina, ovoce, luštěniny) a zejména tekutin (ovocné a zeleninové šťávy, odstátou čistou vodu, vodu s nízkým obsahem minerálů). Udržovat acidobazickou rovnováhu – konzumovat nepřekyselující potraviny, jíst v klidu, pečlivě kousat.

Minimalizujte stres / více odpočívejte (můžete pracovat, avšak náročnější věci odložte na dobu po očistě).
Očistuje nejlépe provádět v období (NE v den úplňku! ale) PO úplňku – do novu (v den novu bude očista maximální). Když měsíc ubývá, naše tělo se detoxikuje a zbavuje se nadbytků, když měsíc přibývá, je naopak vhodné dodávat do těla vitaminy atd., protože je tělo v tomto období lépe přijímá.

Každá detoxikace znamená stres pro organismus, protože se uložené toxiny vyplavují do krevního řečiště a opětovně dráždí / zatěžují celý organismus, zejména játra a ledviny.Proto by se nemocní a starší lidé měli nejdříve nechat lékařem vyšetřit (povolení), aby si detoxikací neublížili.

Detoxikační příznaky:
Vyplavováním uložených toxinů do krve se zhoršuje projev potíží, které Vás k očistě přiměly (větší únavnost, nevolnost, svědění, rozšíření vyrážky, zesílení alergických projevů – častější kýchání, zvýšený výtok z nosu atd.).
Vydržte to, za cca 7 až 14 dní vše odezní a Vy se začnete cítit lépe. Z bezpečnostních důvodů je doporučeno detoxikaci provádět pod dohledem zkušeného lékaře či terapeuta!

Detoxikace | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Detoxikace