Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

Doporučujeme

Obrázky pro radost

Dárečky pro radost

Navrátit pohodu a dobrou náladu Vám pomohou radostí naplněné obrázky, protože pravdou je, že "veselá mysl půl zdraví".
zobrazit více

Psychosomatika (např.: MUDr. Hnízdil, MUDr. Klímová) pokud jste ve stresu, smutku, depresi tak tělo produkuje adrenalin, glukokotikoidy a další látky sloužící k útoku, obraně, atd. dlouhodobě bohužel neprospívají zdraví, naopak když věříte v uzdravení a děláním si radosti pěstujete dobrou náladu, tak vaše tělo tvoří serotonin, melatonin, dopamin, endorfiny, které urychlují regeneraci a posilují fyzickou i psychickou odolnost
Mě v dobách nejtěžších pomáhala představa, že mám kolem sebe ochránce a pomocníky. No představa, abych si dokázal představovat potřeboval jsem vizuální stimul a pořídil si úžasné pozitivní energií nabité obrázky andělů od malířky Martiny Helmichové. Co říci více, dělají mi radost dodnes.

Co o nás říkají

  • "Vážený pane Trávníčku, Produkty (Glutathion a Organický hořčík s draslíkem), které od Vám odebírám mi pomáhají. Velmi u nich oceňuji i to, že neobsahují žádná plnidla, a proto je dobře snáším na žaludek ...
    zobrazit více Pane Trávníčku, jsem ráda, že jste česká firma a že dokážete vyrábět tak široký rozsah účinných produktů pro zdraví našich lidí. To je mimořádně cenné. Kéž by to platilo i pro další obory činností. Jsem také potěšena, že produkty zasíláte prakticky okamžitě po obdržení objednávky. Srdečně Vás pozdravuji"
    Hana B.

Sexualita

Naše mužské sebevědomí je úzce spjato s výkonností, především sexuální. Bohužel poruchou erekce trpí odhadem každý druhý muž nad 40 let a ani u mladších není vzácností.
Pokud máte ranní erekci, nebo sám při masturbaci dosáhnete erekce, je vyloučena fyzická příčina. Také můžete mít erekci během spánku a ani o tom nevíte, proto si večer dejte úzký kroužek z papíru na penis, a když bude ráno roztržený = penis je funkční.

Psychické příčiny: stres, pracovní přetížení, posedlost výkony je to, co nám způsobuje pocity selhání, frustrace a představy typu: žena mi uteče za jiným. Zapomeňte na zkušenosti z mládí, kdy jste strategií ohromit výkonem slavili úspěchy.

I ženy zrají a většina z nich si dokáže více užít sex s „partnerem“, který ji rozumí, dokáže ji rozesmát a chová se k ní ohleduplně ... zobrazit více celý den. Mluvte s partnerkou vzájemně o tom, co máte rádi, po čem toužíte, také o tom, co vám nevyhovuje, čeho se obáváte. Uvidíte, že zmizí úzkost z očekávání výsledku.
Zkusili jste se jenom mazlit? My muži jsme úzce zaměřeni jen na výsledek – orgasmus, pro mnoho žen je podstatnější to před tím, a to po tom - něžnosti, doteky, vůně kůže, cítit zájem, … Sami uvidíte, ucítíte, uslyšíte, jak žena prožívá společné chvíle. „Díky této změně myšlení se opět těším na sex a více si užívám celého milování včetně orgasmu“.

Erektilní dysfunkce vzniká ve spojení s onemocněními jako je cukrovka, srdeční choroby – ateroskleróza, hypertenze – vysoký krevní tlak, či oslabení ledvin. Dále zvýšenou hladinou Homocysteinu, užívanými léky proti bolesti, na cholesterol, antidepresiva, atd. Všeobecně špatná životospráva - nedostatek pohybu, nadváha, cigarety a alkohol. Ve stáří se přidávají změny v cévním řečišti penisu a pokles tvorby hormonů zvláště testosteronu. Erektilní dysfunkce je ukazatelem celkového zdraví, může být varováním před vážnými nemocemi. Bez ohledu na příčinu je moudré poradit se s lékařem.

Pár typů:

Sport, relaxace, pravidelný pitný a spánkový režim, zdravá strava.
NEURODETOX Energy – vitamínová B bomba pro restartování těla i mozku
S-Excellent:
z darů přírody pro uspokojení mužů. Pro normální funkci psychiky a pohlavních orgánů přispějí dary přírody: Ženšen korejský červený, Kotvičník zemní - zelená Viagra, Schizandra čínská, L-Arginin, L-Ornitin, Piperin, ionty zinku, vitamín B3, B6, B9.
Euforyn: Hořčík, Heřmánek pro duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci, spánek, Mučenka, atd.

Muži - Sexualita | Health Detox - Bio-efektivní NUTRACEUTIKA

Sexualita