Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

3+1 ArterOnia

Aronia, organický draslík, vitamín C

UPOZORNĚNÍ: sady 3 + 1 jsou výhradně pro zákazníky s Bonusovým kódem (kód se zadává až v košíku). Pokud sady objednáte bez zadání kódu, objednávka bude zrušena. U těchto akčních sad nelze uplatnit další slevy.

Určeno pro společnou objednávku více lidí, pokud objedná jednotlivec, vždy po zkonzumování jednoho balení minimálně 3 měsíce pauza!!!

1 957 Kč
Velikost balení
  • 3x 100 + 100 kapslí
  • 3x 300 + 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Černý jeřáb - Aronia melanocarpa 10:1 freeze dry 300 mg
  • Organický draslík 99% citrát 80 mg 4%DDD
  • Vitamín C (L-Askorbová) 20 mg 25%DDD

Balení:

100 kapslí / 40 g
300 kapslí / 120 g

Popis:

Aronia, neboli Černý jeřáb je jedním z nejkomplexnějších a nejúčinnějších antioxidantů, které chrání buňky, cévy a srdce před agresivním působením volných radikálů. Organický draslík je nezbytný pro funkci osmotického systému, který udržuje normální tlak krve. Dále je důležitý pro svaly a nervovou soustavu - přenos signálů a vzruchů. Vitamín C je nezbytný normální tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév, atd. Tvoří 80% denní potřeby všech vitamínů, zkrátka je nejdůležitějším vitamínem pro fyzické i psychické zdraví.


Dávkování: 

2x denně 1-2 kapsle 20 min před jídlem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař! 
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
arteronia-100-3-1

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5