Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

3+1 Kolagenní želatina kys. BOSWELLOVÁ

funkční doplněk stravy

UPOZORNĚNÍ: sady 3 + 1 jsou výhradně pro zákazníky s Bonusovým kódem (kód se zadává až v košíku). Pokud sady objednáte bez zadání kódu, objednávka bude zrušena. U těchto akčních sad nelze uplatnit další slevy.

Určeno pro společnou objednávku více lidí, pokud objedná jednotlivec, vždy po zkonzumování jednoho balení minimálně 3 měsíce pauza!!!

1 122 Kč
Velikost balení
  • 3x 100 + 100 kapslí
  • 3x 300 + 300 kapslí
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení v 1 želatinové kapsli:

  • Enzymaticky štěpená želatina
    Gelita Sol M (Germany) 200 mg
  • Boswellové organické kyseliny
    (90% extrakt kadidlovníku) 30 mg

Balení:

100 kapslí / 28 g
300 kapslí / 84 g

Popis:

Tradiční receptura, kterou od nepaměti užívají lidé i zvířata, zdokonalená extrakcí a enzymatickým štěpením (moderní postup zpracování), proto aby se co největší množství látek včetně kolagenů vstřebalo do těla.

Dnes se spíše užívají uměle vytvořené látky, potíž je v tom, že jsou tělu nepřirozené (opačné izomery – směrová orientace - pravotočivé / levotočivé) a nespojí se s kloubem natrvalo. Před vedlejšími účinky syntetizovaných kloubních látek potvrzuje i MZČR: www.bezpecnostpotravin.cz

Už naše pra-babičky trápi-li je klouby, uvařily si sulc, nebo vepřové koleno a udržovaly klouby v teple. Přírodní vepřová kolagenní želatina je našemu tělu přirozená to znamená, že se snadno zabuduje do tkání a díky enzymům jí tělo maximálně využije (kolageny jsou těžko stravitelné, jejich velká část je z těla vyloučena stolicí).

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) pryskyřice je dle EU schválená pro udržení normálního stavu kloubů, žaludku, střev, dýchacího systému, srdce a duševní zdraví. Obsahuje mnoho látek, nejžádanější jsou organické boswellové kyseliny. My používáme 90% extrakt (s kyselinami: beta-boswellová, acetyl-beta-boswellová, 11-keto-beta-boswellová a acetyl-11-keto-beta-boswellová), který je očištěn od nerozpustných příměsí, což je výhodné pro strávení organických kyselin v trávicí soustavě a následné propustnosti (vstřebání) do krevního oběhu.


Dávkování: 

2x denně 1 až 3 kapsle 5 min před jídlem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař! Vyšší vstřebatelnost boswelllových kys. zajistíte užitím s jídlem, které obsahuje tuky, nebo lžičkou lněného oleje. Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 3 let. NEužívat s léky (může zvýšit účinky) na ředění krve, rakovinu, astma, cholesterol, (může snížit účinky) nesteroidních antirevmatik viz. Aspirin, Ibuprofen, antibiotik a sedativ.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
kolagzel-100-3-1

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5