Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

KARDI WIN

Fenomén z Francie "Resveratrol"

826 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Resveratrol (98%) 250 mg
  • Moringa 100 mg

Balení:

60 kapslí / 21 g
300 kapslí / 105 g

Popis:

Hodovat a přitom dlouho žít. 

RNDr. Petr Fořt, CSc.  Resveratrol pro normální činnost kardiovaskulárního (srdečně-cévního) systému. Je obsažen ve slupkách a jadérkách červeného hroznového vína (i v nápoji), které ho vytváří pro svou ochranu před plísněmi.  Takzvaný „francouzský paradox“ - tím je dlouhověkost a nízký výskyt zarůstání cév tukem, přestože konzumují hojnost tučných a mléčných jídel.

Druhá složka receptury je Moringa „Zelený diamant, či zázrak přírody“ přebohatá na biologicky hodnotné látky, které si vzájemně znásobují své účinky. Obsahuje mnoho chlorofylu takřka sedm gramů na kilo sušených listů. Struktura chlorofylu (hořčík a železo) je velmi podobná struktuře hemoglobinu. Dále salvestroly, 40 druhů antioxidantů, rostlinný ANTI-AGE hormon ZEATIN, lutein www.bezpecnostpotravin.cz  a další fytolátky pro detoxikaci a rychlejší regeneraci.


Dávkování: 

1x 1 maximálně 2x 1 kapsle 20 min před jídlem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař!
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
kardi60a

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5