DIALEG

diabetická suplementační terapie

374 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Gurmar extr. 30% Gymnema lesní 100 mg
  • Maitake (Trsnatec lupenitý) 90 mg
  • Smetanka lékařská kořen 20:1extr. 70 mg
  • Vitamín C  (L-Askorbová 99%) 30 mg 37%DDD
  •  Zinek (ionty 20% pikolinát) 15 mg 27%DDD
  • Vitamín B6 (pyridoxin) 3 mg 214%DDD
  • Vitamín B1 (thiamin) 2 mg 166%DDD
  • Chrom pikolinát 17,5 µg 50%DDD

Balení:

60 kapslí / 18,6 g
300 kapslí / 93 g

Popis:

suplementační diabetická terapie (pro 2. typ)

DIALEG je směsí superbylin, vitamínů a rostlinného zinku pro normální metabolismus sacharidů a glykogenu, vitaminuAenergie, hladinu cholesterolu v krvi, ochranu buněk před oxidativním stresem, stav zraku. Přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, funkci nervové soustavy a psychickou činnost. Pro funkci oběhové soustavy ačinnosti srdce, tvorbu červených krvinek a kolagenu pro pružnost cév, kůže. Více ve schválených zdravotních tvrzeních níže. 

Císařská houba „Lví hříva“ její vzhled ukazuje sílu, připomíná hřívu lva. Je užíván již staletí ve východní medicíně, ale také severoamerickými indiány. Obsahuje draslík, zinek, železo, germanium, selen, všechny základní aminokyseliny, Beta-glukany www.bezpecnostpotravin.cz, velký podíl vlákniny pro normální činnost a detoxikaci trávicí soustavy.

Maitake  
Mai take v japonštině znamená "tančící houba", podle pověsti lidé při jejím nalezení tančili radostí (pro její výjimečné účinky se draze prodávala). Obsahuje minerály, vitamíny, enzymy, esenciální aminokyseliny, provitamín D, beta glukany(1,3 a 1,6), nukleotidy, atd. Přispívá k detoxikaciregeneraci a redukci hmotnosti.

Vitamín B1 
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu (přeměnu sacharidů na energii), činnosti nervové soustavy,psychiky (nedostatek = podrážděnost) a srdce.

Vitamín B6
Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu (zásobního cukru ve svalech a játrech), činnosti nervové soustavy, tvorbě červených krvinek, regulaci hormonální aktivity, homocysteinu.

Vitamín C  
Přispívá k normální funkci imunitního systému, k pružnosti cév a kůže, je velmi důležitou látkou při tvorbě kolagenu (chrání před pohmožděninami). Silný antioxidant, přispívá ke vstřebávání chromu a železa

Zinek rostlinný
Přispívá k udržení normálního stavu zraku (prevencí šedého zákalu), prostaty, pokožky, vlasů, nehtů, imunitního systému, syntéze DNA. Chrání buňky před oxidativním stresem, podporuje hojení.


Dávkování: 

2x 1-2 kapsle 20 min před jídlem. 
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 12 let. Základem diabetické terapie je vždy zdravá strava a pohyb.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

dia100d

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil