Doplněk stravy PAMPELIŠKA - balení 60ks. Vhodné pro pročištění a detoxikaci.

PAMPELIŠKA

pročištění, detox 

339 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Smetanka lékařská kořen 20:1 extrakt 200 mg
  • Křemelina (Pure Diatomaceous Earth) 130 mg
  • Vitamín C (L-Askorbová) 25 mg 27,7%DDD

Balení:

60 kapslí / 21,3 g
300 kapslí / 106,5 g

Popis:

Smetanka lékařská

Pampeliška je asi nejznámější léčivá bylina antioxidant, která má navíc ohromné čistící / detoxikační schopnosti, k tomu ještě posiluje žaludek, játra, močovou soustavu a vylučování z těla (diuretikum). Podporuje normální trávení, má prebiotické účinky.

Křemelina - křemík

Křemelina je tvořena schránkami jednobuněčných řas rozsivek, jsou děrované jehlicového tvaru se silným negativním nábojem, kterým přitahují ... bohužel nemá schválena žádná zdravotní tvrzení, takže můžeme jen napsat, že je vynikajícím prostředkem pro detoxikaci. Obsažený křemík je často nazýván minerálem krásy.

Vitamín C

Je nejdůležitější vitamín vůbec, tvoří 80% denní potřeby všech vitamínů. Nezbytný pro silnou imunitu a fyzické i psychické zdraví. Název – kyselina askorbová (čištěná forma – L), je odvozen od schopnosti předcházet kurdějím (skorbutu). Vitamín C je jeden z nejsilnějších antioxidantů, při nachlazení mírní projevy. Je velmi důležitou látkou při tvorbě kolagenu.


Dávkování: 

2x denně 1 kapsle 20 min před jídlem. Dětem můžete kapsle vysypat do nápoje, nebo do přesnídávky.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Pampeliška by neměla být užívána BEZ konzultace s lékařem společně s léčivy: ciprofloxacin, spironolacton, thiazidová diuretika (hydrochlorthiazid), diuretika působící ve vzestupné Henleově kličce: furosemid, bumetanid, torsemid, ethakrynová kyselina, triamteren!

Dále se NEdoporučuje se užívat lidem, kteří mají žlučníkové kameny, obstrukci žlučovodů, přecitlivělost na inulin (vlákninu).

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen dětem do 3 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

pampeliska-60ks

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil