Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

NEURODETOX D.N.A

Vitalita, bystrá mysl, regenerace

626 Kč
Velikost balení
 • 60 kapslí
 • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

 • Cholin 220 mg
 • Hořčík (MgO) 120 mg 19%DDD
 • Kurkumin 60 mg
 • Vit. B6 pyridoxin 20 mg 1420%DDD
 • Vit. B3 niacin 12 mg 75%DDD
 • Vit. B1 thiamin 10 mg 900%DDD
 • Vit. B5 d-pantotenová 8 mg 133%DDD
 • Vit. B2 riboflavin 5 mg 357%DDD
 • Piperin (pepř extrakt) 4 mg
 • Vit. B9 kys.listová 350 ug 175%DDD
 • Vit. B12 kyanokobalamin 200 ug 8000%DDD

Balení:

60 kapslí / 28 g
300 kapslí / 84 g

Popis:

Vitalita, bystrá mysl, regenerace, blahodárné spojení Detoxikace, Neuro-transferringu a Anti-agingu pro celé tělo a zejména nervovou soustavu. Jedenáct složek receptury získalo přes 80 schválených zdravotních tvrzení dle platných nařízení EU.

D. Odolnost vůči stresu a vitalita díky správnému poměru vitamínů B2, B6, kys. listové, B12 a magnezia pro normální funkci imunitního systému a nervové soustavy - snížením hladiny neurotoxického homocysteinu v krvi, který poškozuje ochranné obaly neuronů. Tím je narušován průběh vzruchů (jako u elektrických kabelů bez bužírky, při doteku jiskří a zkratují se). Pro zdravý spánek a energetický metabolismus.

N. Rychlost reakcí a myšlení závisí na látkách uvolňovaných ve spojích neuronů. Cholin, Thiamin, Niacin, kys. pantothenová: přispívají k normální syntéze a metabolismu neuro-transmiterů, hormonů, vitamínu D, mentální a psychické činnosti.

A. Udržení mladistvého vzhledu a jasné mysli, vyžaduje utlumení oxidativních, podporu regeneračních procesů. Magnezium. Kurkumin. Piperin: pro normální trávení, krevní oběh v jemných krevních cévách a kapilárách, k elektrolytické rovnováze, povzbuzení.

 • Vysoké dávky vitamínů B jsou přirozenou ochranou před klíšťaty.

Vegetariáni a vegani oceňují NEURODETOX pro vysoký obsah TOP kvalitního B12, který je obtížně vstřebatelný.


Dávkování: 

1x 1 maximálně 2x 1 kapsle denně 20 min před jídlem. 
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Extra silný - maximálně 5 balení za 1 rok

Cholin je nepříjemně cítit, což je jeho přirozená vlastnost (každá bylinka, látka má svůj odér), a protože nepoužíváme žádná aditiva včetně parfemace, je produkt po otevření cítit.
Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem!
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, jedna dospělá osoba smí užít maximálně 6 balení za 1 rok! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
NDdna60a

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5