Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

EnerGener

ENERGIZÉR TUKOŽROUT

513 Kč
Velikost balení
 • 60 kapslí
 • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

 • Guarana 50% extr. 350 mg (= 175 mg kofeinu)
 • Vitamín C (kys. askorbová) 30 mg 37%DDD
 • Chilli BIO Bird eie SHU135600 (kapsaicin) 20 mg
 • Synefrin 99,7% extr. 5 mg

Balení:

60 kapslí / 24,5 g
300 kapslí / 122,5 g

Popis:

Chcete mít spoustu energie? Být aktivní celý den?
Mnoho lidí má potíže, už jen ráno vstát a začít fungovat. A určitě znáte situace, kdy jste tak unavení, že se vám klíží oči. Někdy je vyčerpaní takové, že máte mžitky před očima (mě se začnou i třást prsty), ale ještě musíte dokončit práci, našprtat se na zkoušku, či řídit auto bez možnosti zastavit, atd. Kofein z kávy pomáhá jen trochu, navíc káva překyseluje a má vedlejší účinky.
Chcete něco silnějšího s dlouhodobým účinkem a zároveň šetrnějšího k tělu?
Přírodní turbo-budič ENERGENER (Guarana, Chilli, Synefrin) je určen k občasnému povzbuzení, „žádné bylinky nenahradí pravidelný spánek“. Jen lékař smí předepsat každodenní užívání!

 • Guarana
  je nejoblíbenější a nejbezpečnější přírodní stimulant aktivující nervový systém, má 2,5x více kofeinu než káva. To nám nestačilo, jako jediní v Evropě máme 50% extrakt z guarany (standard je cca 20%). Obsahuje energizující složky kofein, teofylin, theobromin, saponiny třísloviny a psychoaktivní látky. Velkou výhodou je, že její kofein se vstřebává postupně = povzbuzující účinky vydrží déle, navíc bez nežádoucích účinků jako u kávy (BEZ překyselení, atd.).
  Guarana se též používá pro lepší soustředění a náladu. Zrychluje metabolismus a spalování tuků.
 • Kapsaicin
  Holandské chilli papričky s vysokým obsahem kapsaicinu, který způsobuje pálivou chuť, je vynikajícím prostředkem k hubnutí – snižuje chuť na jídlo / lipolýza a termogeneze (prokrvení a prohřátí podkožních vrstev). V ENERGENERU používáme dávku, která má stimulační a povzbuzující efekt. Kapsaicin také zlepšuje trávení. Je silný antioxidant, přírodní afrodiziakum. Chilli papričky obsahují velké množství vitamínů, minerálů, betakarotenů, flavonoidů, atd.
 • Synefrin
  Rostlinný extrakt z pomerančovníku hořkého je stimulant energizující tělo, zrychluje metabolismus a spalování tuků. Synefrin je rostlinná látka BEZ vzniku závislosti, proto je vhodná i pro sportovce na rozdíl efedrinu a pseudoefedrinu používaných lécích (na astma, nízký tlak, růst svalů). Podrobnější vysvětlení účinku:
  Synefrin stimuluje beta-3 receptory, čímž dochází k stimulaci lipidového metabolismu BEZ vedlejších účinků (tachykardie nebo nespavosti, které přináší stimulace beta-1 a beta-2 receptorů efedrinem). Velmi často se kombinuje v doplňcích stravy s kofeinem a vitamínem C – synergický efekt.
 • Vitamín C
  Je nezbytný pro fyzické i psychické zdraví, nervovou soustavu, energetický metabolismus, atd. Je vůbec nejdůležitější vitamín, tvoří 80% denní potřeby všech vitamínů.

Dávkování: 

užívejte před výkonem, učením 1 až 2 kapsle za den.
Při únavě: rozkousejte kapsli a cca 30 vteřin cucejte = turbo: v ústech dochází k pasivní difuzi pro okamžitý efekt (chuťově nic moc, avšak to probuzení stojí zato).
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Osvědčený povzbuzující produkt ENERGENER by neměl být (zne)užíván na úkor přirozených potřeb těla, jako je spánek a odpočinek! Nepřekračovat doporučenou denní dávku 2 kapsle. Není vhodné pro těhotné, kojící a děti do 18 let. Guarana obsahuje kofein (nadměrné užívání může způsobit nervozitu, podrážděnost, nespavost, k předávkování dochází při překročení 1400 mg guarany 50% extraktu). Nesmí se užívat s léky: při hypertenzi, diabetu, onemocnění srdce, epilepsii.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
energener60i

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5