Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím
Balance pH 100 ks - zásadité minerály pro rovnováhu pH

Balance pH

zásadité minerály
pro rovnováhu pH

635 Kč
Velikost balení
 • 100 kapslí
 • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení

v 1 DRcaps® (vegetar. odolná kyselinám)

 • Korálový vápník 300 mg:
  • vápník 60 mg 7,5%DDD 
  • hořčík 30 mg 7,8%DDD
  • jód 54 ug 36%DDD
 • Draslík (17% citrát) 150 mg 1,25%DDD <li
 • Hořčík (10,2% lactici) 100 mg 2,7%DDD
 • Sodík (27,4% hydrogenuhličitan sodný) 100 mg 5,5%DDD
 • Vit. C (L-Askorbová) 22,5 mg 25%DDD
 • Zinek (pikolinát) 10 mg 19%DDD
 • Chrom (12,4% pikolinát) 40 µg 12,5%DDD

Balení:

100 kapslí / 66,01 g
300 kapslí / 198,03 g

Popis:

Pro obnovení minerálních zásob.

Vápník:
Je potřebný nejen pro kosti, zuby, vitalitu, také pro normální činnost nervových přenosů, svalů, srážlivost krve, trávicích enzymů, atd.

Hořčík: Přispívá k elektrolytické rovnováze, snížení míry únavy a vyčerpání - energetickému metabolismu. Dále k normální psychické činnosti, nervové soustavy, zdravý spánek, svalů, funkce prostaty, pro kosti, zuby, atd.

Draslík:
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, svalů, tlaku krve.

Sodík:
Udržení normální funkce svalů

Vitamín C:
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, ochraně buněk před oxidativním stresem, atd.

Zinek:
Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů, makroživin, mastných kyselin, plodnosti a reprodukci. K udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku, prostaty, atd.

Chrom:
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Použití zásaditých minerálů je rychlé řešení, avšak z dlouhodobého hlediska není ideální. Jeden tělesných z mechanismů snížení překyselení je užít minerály k neutralizaci kyselin, avšak vznikají tak špatně rozpustné soli kyselin, které jsou vylučovány stolicí, močí a potem. Pokud neupravíme životní styl a spoléháme se pouze na minerály, přetížíme systém a soli se usazují – v cévách, v kloubech, nebo jako ledvinové kameny, či výrůstky na patách a páteři.

Základem rovnováhy pH by vždy měla být strava s převahou zásadotvorných potravin, zejména zeleniny (např. hrušky, švestky umeboshi a syrový brambor jsou silně zásadotvorné). Jíst v klidu: (ve stresu a spěchu se i zásadotvorné potraviny mění na kyselinotvorné) a dlouho kousat (sliny obsahují trávicí enzym ptyalin (α-amyláza), štěpí cukry a škrob), tím umožňujeme ptyalinu natrávit polysacharidy a škroby. Žaludek má čas nahlásit „jsem sytý“ (přejídání překyseluje).

Jezte nejméně tři jídla denně. Lehce stravitelná jídla. Kvalitní, sezónní potraviny v přírodním stavu: syrovou stravu, jestli ji nesnášíte, tak dušenou. Večer nejmenší lehké jídlo a nejezte příliš pozdě. Oleje pro studenou kuchyni, do salátů - lněný, konopný a řepkový. Nejezte bílé pečivo, bílou rýži, cukr, kravské mléko a produkty z něj, uzeniny, konzervy a polotovary. Nepoužívejte mikrovlnnou troubu.

Pijte čistou vodu: NESLAZENOU a NEPERLIVOU (můžete vypít 10l limonády a stejně budete mít dehydrované orgány + překyselení), hitem je filtr s ionizátorem vytvářející zásaditou vodu. Čistá voda po milióny let přirozeně odkyselovala a detoxikovala všechny živé organismy, tak proč ne nás? Vyhýbejte se kravskému mléku, kávě, černému čaji, alkoholu.

Zhluboka dýchejte nejlépe při pohybových aktivitách (alespoň 30 min denně): v přírodě na procházce či při sportu, již po 2 minutách se z těla začne uvolňovat oxid uhličitý (překyselující kyselina uhličitá), paradoxem je, že místo toho, abychom se ho zbavovali, tak ho do těla proudem dodáváme v sycených nápojích (ano i bublinky v pivu + alkohol všeobecně překyseluje).

Snižujte stres: odpočinkem, relaxací, antioxidanty (viz. Glutathion redukovaný), snížením hladiny toxického homocysteinu se výrazně posílí odolnost vůči stresu. Nemáme čas na odpočinek, na dostatečný spánek, jen abychom zvládli všechny úkoly, které jsou na nás kladeny (v práci často slyšíme, to ještě zvládneš), nebo které my sami považujeme za důležité (znám nejednu ženu, která je nešťastná, že nestíhá uklízet atd. „Stíhám vytřít jen 3x denně, ale aby bylo čisto, měla bych správně 5x vytřít.“ Teď se možná smějete, ale každý máme nějaké zatěžující rituály. Z našeho života se postupně vytrácí radost, jsme otroky povinností. Dřív nebo později vyčerpáme možnosti fyzického těla. Teď si odpovězte na otázku „Je opravdu důležité vše co dělám?“

Zásadité koupele: použijte - zásadité koupelové soli, nebo jedlou sodu (100 až 300 g), či Jentschurovu zásadito-minerální sůl. Naproti tomu pěny do koupele překyselují.


Dávkování: 

4 až 8 kapslí za den (rozdělené nejméně do dvou dávek) 1 hodinu před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle, zapít 2 - 3 dcl vody. Při pálení žáhy vysypte 2 kapsle na lžičku a zapijte, nebo rozmíchejte ve vodě a vypijte. Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mládež do 15 let.

Nesmí se užívat při vážném onemocnění ledvin, ledvinových kamenech!

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
balance-ph-100

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5