Sangre de Drago

Dračí krev + Maka peruánská

357 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Dračí krev (Croton lechleri) 200 mg
  • Maka (řeřicha peruánská) 200 mg

Balení:

60 kapslí / 24 g
300 kapslí / 120 g

Popis:

Živé poklady dávných Inků z Peru. „Dračí krev“ (míza stromu Croton lechleri): extrakt je velmi silný, proto jsme pro zaplnění kapsle a širší spektrum účinků přidali Maku: vytrvalost, vitalita, fyzické a duševní zdraví. Další výhoda oproti tekuté formě - zuby zůstanou bílé.

Dračí krev“ 
Sangre de Drago - v peruánském deštném pralese roste vzácný strom Croton lechleri jehož latex (míza, pryskyřice) se pro červenou barvu nazývá „Dračí krev”. V tekutém stavu ji indiáni používali pro zastavení krvácení, uzavření rány, urychlení hojení a ochrany před infekcí.

 

Maka: harmonizační adaptogen 
Pro uvolněnívitalitu a energii. Maka je nesmírně odolná, neboť roste v peruánských Andách. Jen díky ní mohli dávní Inkové osídlit nehostinné, chladné a na kyslík chudé Makču pikču. Není divu, že ji pokládali za dar Bohů
Maka přispívá k normálnímu fyzickému a duševnímu zdraví (odolnost vůči klimatickým výkyvům a stresu) a funkci hormonálního systému. Zvyšuje plodnost, libido, menstruační a menopauzální komfort.


Dávkování: 

2x denně 1 kapsle 20 min před jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 6 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

NDdna60a

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil