LymfoStim

krása se vrací
po odplavení škodlivin

410 Kč
VČETNĚ DPH (sazba 15 %)
Velikost balení
 • 60 kapslí
 • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

 • Draslík 99% citrát 200 mg
 • Svízel přítula extrakt (10:1) 120 mg (nadzemní část)
 • Chaga 70 mg
 • Polyporus umbellatus 30 mg
 • Vitamín C (L-Askorbová 99%) 30 mg

Balení:

60 kapslí / 27 g
300 kapslí / 135 g

Popis:

Krása začíná odplavením nečistot z těla.

 • Svízel přítula přispívá k pročištění lymfatického systému
 • Draslík reguluje krevní tlak a tep. Společně mají diuretické účinky (odvodňují). 
 • Chaga (Čaga) choroš ze Sibiře rostoucí na březové kůře, která je unikátní pro nesmírnou odolnost, nikdy neshnije ani nezplesniví. Bílou barvu a odolnost březové kůry, která má proti-rakovinné a anti-mutagenní účinky (schválená tvrzení EU) způsobuje triterpen Betulin, jenž je Čagou přeměněn na látku Befungin používanou v některých lécích. Oficiální ruská medicína Čagu používá od roku 1858. Polyporus je používán nejen ve východní medicíně, dokonce i v Evropě se již před tisíci lety užívaly choroše, viz Ledová mumie Ötzi (5300 let uchovaná v ledu) měla u sebe choroš blízce příbuzný s Polyporem – vědci předpokládají, že na ochranu před infekcemi. Polyporus obsahuje velké množství účinných látek: vitaminy B, minerály - hlavně železovápník, draslík, mangan, měď, zinek a selen. Esenciální aminokyseliny, enzymy, ergosterol, aldosteron, triterpeny, 1,3 beta-D-glukany www.bezpecnostpotravin.cz
 • Vitamín C je nezbytný pro fyzické i psychické zdraví, nejdůležitější vitamín vůbec, tvoří 80% denní potřeby všech vitamínů. 

Vhodné zapíjet čistou vodouči neslazeným čajem kopřivovým, lipovým, přesličkovým, třezalkovým, nebo zeleným. 

Ve zdravotních tvrzeních byl opomenut vliv draslíku a Chagy na snižování hladiny krevního cukru, proto pozor užívání zesilují účinek léků anti-diabetik, může dojít k hypoglykemii.


Dávkování: 

2x denně 1-2 kapsle 20 min před jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 12 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

lym60j

Specifické reference