RENEWAL (A(  - 60 kapslí - probiotika pro zdraví, funkční doplňek stravy Health Detox

RENEWAL (A(

Výkon, výdrž, regenerace

478 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Kyselina alfa-lipoová (ALA) 200 mg
  • Kyselina hydroxy-citronová (HCA) 100 mg
  • Vitamín C (kys. askorbová) 30 mg 37,5%DDD
  • Vitamín E (jantarový D-α-tokoferol) 5 mg 33,3%DDD
  • Vitamín B1 (thiamin) 3 mg 250%DDD

Balení:

60 kapslí / 20,2 g
300 kapslí / 101,4 g

Popis:

Složení pro více energie, spalování tuků a celkovou regeneraci.

ALA kyselina alfa-lipoová (B13)

Je nejdůležitější složkou tohoto skvělého funkčního doplňku stravy. Bohužel se o ní nesmí uvádět žádná zdravotní tvrzení.

HCA kyselina hydroxy-citronová extrakt z Garcinia cambogia

Je důležitou součástí přeměny živin. Její efekt spočívá v ovlivnění metabolismu cukru přijatého stravou – snížení chuti k jídlu. Omezuje tvorbu tuku ze zkonzumovaného cukru (čímž se naopak podpoří tvorba zásobního cukru glykogenu v játrech a svalech, což nejvíce oceňují sportovci). Současně dochází ke zvýšenému spalování tuků pro tvorbu energie, čímž se zvyšuje tvorba tepla - můžete se více potit. Což se také pozitivně projeví na optimalizaci tvorby LDL cholesterolu.

Vitamín C

Nezbytný pro fyzické i psychické zdraví. Je nejdůležitější vitamín vůbec, tvoří 80% denní potřeby všech vitamínů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, funkci imunitního systému, atd.

Vitamín E

Má v těle mnoho funkcí, především chrání nenasycené esenciální mastné kyseliny před zničením volnými radikály.

Vitamín B1

Lidé konzumující větší množství sladkého, nebo alkoholu trpí nedostatkem vitamínu B1, což se nepříznivě projevuje na energetickém metabolismu / nedostatku energie. Činnosti nervové soustavy a psychicky, atd.


Dávkování: 

2x 1-2 kapsle 20 min před jídlem, nebo 2hodiny po jídle (při pálení žáhy s jídlem). Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné, kojící, děti do 3 let a při konzumaci alkoholu. Ukládat mimo dosah dětí! Produkt nenahrazuje pestrou stravu! Skladovat v suchu 0-24oC.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
renewal-60

Specifické reference