Zelená káva

extrakt s vitamínem C

461 Kč
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariásná (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Zelená káva extrakt  358 mg
  • Vitamín C  (L-Askorbová 99%) 88 mg

Balení:

100 kapslí / 44 g
300 kapslí / 132 g

Popis:

Výhodou zelené kávy je uchování prospěšných látek, které se pražením ničí (navíc při něm vznikají škodlivé látky). Všeobecné mínění je, že podporuje hubnutí, protože obsahuje kyselinu chlorogenovou (50% extrakt) a kávovou, kterésnižují vstřebávání cukru, tím zabraňují jeho ukládání v podobě tuku a přispívají k jeho spalování. Avšak má ivýznamné detoxikační účinky a odvodňuje tělo, to je vynikající pro zbavení se odpadních látek, ovšem za předpokladu zvýšeného pitného režimu – čisté vody. Náš produkt neobsahuje kofein, je tudíž šetrný k žaludku a prospívá rovnováze pH v těle. 
Více také na www.bezpecnostpotravin.cz


Dávkování: 

až 3x denně 1 kapsle 20 min před jídlem. 
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

zel100a

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil