SlimStar M

hubnutí a vyrýsování  
HCA, synefrin a piperin

1 390 Kč
VČETNĚ DPH (sazba 15 %)
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Rostlinné extrakty - HCA (Garcinia cambogia 63,7%) 300 mg
  • Piperin (Piper nigrum 98,7%) 100 mg
  • Synefrin (Citrus aurantium 99,7%) 7 mg

Balení:

60 kapslí / 24,4 g
300 kapslí / 122 g

Popis:

Upozornění: SlimStar obsahuje nejúčinnější extrakty (až 99,7%), které výrazně stimulují metabolismus, proto se NEsmí užívat společně s léky, ani volně prodejnými. 

Hubnutí bez počítání kalorií? I po 40-cítce? SlimStar oceňují zejména ženy, které mají opakovanými dietami zablokované hubnoucí mechanismy. Vysoce koncentrované (99,7%) výtažky ze vzácných rostlin nastartují metabolismus cukrů a tukůsnižují chuť k jídlu, zvyšují teplotu (termogeneze) a krevní oběh v podkoží (druhotně dochází k vypínání pokožky).

S krásnou postavou se vrací sebedůvěra, představte si jaký je to pocit slyšet „Ty jsi štíhlý/á, sluší Ti to.“

Vývoj a testování „Revolučního hubnutí“ je spjat s MUDr. Hoppe (LaserClinic Mariánské Lázně), jejíž idea byla „Bez diet a hladovění, bez počítání kalorií, bez JoJo-efektu.“  Jelikož diety jsou hladové, časově náročné, zatěžují organismus a hmotnost se rychle vrací, proto jsou ingredience SlimStar sestaveny tak, aby byli co nejefektivnější při normálním způsobu stravování (vyvážená pestrá strava).

Diety jsou o omezování přijmu potravy, ale tělo potřebuje všechny živiny včetně sacharidů (jen mozek jich potřebuje denně minimálně 140 g). Základem redukce hmotnosti by mělo být zlepšení trávicích procesů, nikoli hlad stresující tělo a spouštící milióny let starý ochranný mechanismus přežití „Gen obezity“, jenž velí vytvořit zásoby tuku pro období nedostatku, čím vícekrát držíte hladové diety, tím silněji aktivujete tento základní program přežití.

Co je „Gen obezity“?

Naše geny jsou jen předpoklady k určitým schopnostem, talentům, nemocem i obezitě. Avšak aby se geny naplno projevily, je třeba spouštěcího mechanismu, nejčastěji je to náš životní styl, také poděděný po rodičích (špatné stravovací návyky, nedostatečná pohybová aktivita, nadměrný stres,…). 
„Gen obezity“ zvyšující produkci tukových buněk, můžete aktivovat opakovanými redukčními dietami, kdy má tělo „strach“ z život ohrožujícího nedostatku. Stejně jako ostatní geny i tento je potřebný a mnohokrát zachránil lidstvo před vyhubením při hladomorech, či při ochlazení klimatu (tuk chrání před chladem, proto plavání není vhodná aktivita při redukci hmotnosti).

Při spalování tuků vzniká mnoho metabolitů, pro tělu šetrný průběh hubnutí a znásobení pozitivních účinků můžete užít Anti-Celulitic (pro muže Sport Q10) s L-Karnitinem - čištění od volných mastných kyselin a triacylglycerolů, Makou - hormonální rovnováha, vitamínem C - ochrana před oxidativním stresem.

Jak mít krásnou postavu a podpořit zdraví?

Fyzickou aktivitou zlepšíte tvarování postavy a podpoříte detoxikaci, neboť rozproudíte lymfatický systém, což je důležité, protože při hubnutí se z tuku uvolňují toxiny (které tělo neumělo vyloučit, proto je zneškodnilo uzavřením do tuku). Z tohoto důvodu je prospěšné zvýšit pitný režim, zejména čistou vodu. Činnost lymfy a odvod toxinů podpoříte přírodním produktem LymfoStim s organickým draslíkem (na otoky).


Dávkování: 

až 3x 1 kapsle 20 min před jídlem. SlimStar je vysoce koncentrované a účinné nutraceutikum , proto citlivější jedinci první dávky užívají pouze 1 kapsli denně s jídlem. Po užití můžete cítit zvýšenou teplotu kůže, i jemné svědění, pocení. Tyto příznaky jsou známkou procesu hubnutí. Většina lidí cítí, vidí zlepšení a mají zváženo již během dvou týdnů, pro maximální dlouhodobý účinek je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let. NEUŽÍVAT S LÉKY! Piperin se nesmí užívat při zánětlivých onemocněních trávicího traktu (např. ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, atd.). Snižuje krevní tlak = u lidí s nižším tlakem vzniká riziko hypotenze! U acidózy žaludku (překyselení), refluxu (pálení žáhy) je zapotřebí změna stravy, jíst v klidu a pečlivě kousat. Měsíc poté co vám přirozeně klesne tvorba žaludečních kyselin, je možné začít s užíváním. Piperin zvyšuje až 2,5x účinky VIAGRY, nutné konzultovat s lékařem, snížit dávku!!!

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

slim60m

Specifické reference