Arginin & Karnitin

synergický efekt

434 Kč
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení:

1 vegetariánská DRcaps® (hypromellose odolná žaludečním kyselinám) kapsle obsahuje:

  • L-Arginin 210 mg
  • L-Karnitin 210 mg

Balení:

100 kapslí / 42 g
300 kapslí / 126 g

Popis:

Arginin je aminokyselina, kterou si tělo z části vyrábí samo a část je nutno dodat zvenčí. Doplňky s argininem si kupují sportovci pro regeneraci dále ti, kteří baží po sexuálním potěšení
Karnitin vzniká sloučením aminokyselin lyzinu a metioninu, je často používán při redukčních dietách a celulitidě. Obě látky mají široké využití v medicíně, avšak prozatím jsou schválena pouze 2 zdravotní tvrzení. L-Karnitin www.bezpecnostpotravin.cz  


Dávkování: 

2x 1-2 kapsle 30 minut před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle. 
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let, onkologické pacienty, při dně a herpetických infekcích (např.: opar).

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
Arg100d

Specifické reference