Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím
OSTŘÍŽ pro váš ostrý zrak!

OSTŘÍŽ

pro váš ostrý zrak!

199 Kč
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 

v 5 ml: voda, cukr, olivový olej, LuteinForce 5:1 (extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného Tagetes erecta, trans-lutein min. 20 %, zeaxanthin min. 4 % ) 50 mg, emulgátor (polysorbát 80), aroma s příchutí pomeranče a citronu, zahušťovadlo (xanthanova guma), regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervant (sorban draselný), vitamin E (DL--tokoferol-acetát, 20 % RHP) 2,4 mg, vitamin A (retinyl-acetát, 20 % RHP) 160 µg. RHP - referenční hodnota příjmu.

Balení:

120 ml emulze (24 dávek po 5 ml)

Užívání Barny´s Ostříž se doporučuje:

  • při nedostatečném příjmu karotenoidů v běžné stravě
  • pro komplexní výživu očí
  • pro udržení normálního stavu zraku (vitamin A)
  • pro udržení normálního stavu sliznic (vitamin A)
  • k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamin E)

Popis: 

Oči jsou párový smyslový orgán umožňující člověku vnímat světlo, pohyb a věci kolem sebe. Je to složitý orgán a je nutné o něj pečovat. Obsahuje přirozený ochranný systém antioxidantů, vitaminů a enzymů, které se postupem času vytrácejí. Zanedbávání péče o zrak v raném dětství a v období dospívání může zvýšit riziko zdravotních problémů souvisejících se zrakem. Lidem často chybí zásady správného stravování a výběr kvalitních potravin. Nedostatečný a nekvalitní spánek, nedostatek odpočinku před spaním, klimatizace, znečištěné ovzduší, nadměrná práce s počítačem, umělé osvětlení jsou rovněž spojeny s nežádoucími dopady na lidský zrak.

Doplněk stravy Barny´s Ostříž obsahuje LuteinForce, jedinečnou kombinaci makulárních karotenoidů luteinu a zeaxanthinu, v kombinaci s vitaminy A a E. Tyto karotenoidy jsou součástí makuly (žlutá skvrna) na sítnici a v oční čočce a jejich hladina postupně klesá jak s přibývajícím věkem, tak zvýšenými nároky kladenými na zrak a je proto důležité zabezpečit jejich dostatečný příjem.

Lutein je důležitou součástí oční sítnice a hraje velkou roli při ochraně před poškozením ultrafialovým zářením a následnou ztrátou zraku. Lutein se nejčastěji vyskytuje v listové zelenině (špenát, kapusta, brokolice nebo hrášek). Zeaxanthin se nachází v ovoci (žluto/oranžovo/červené druhy) a zelenině (zelí, papriky, kukuřice) Poměr luteinu k zeaxanthinu bývá obvykle 5:1.

LuteinForce – přírodní extrakt z aksamitníku vzpřímeného obsahující kombinaci makulárních karotenoidů luteinu a zeaxanthinu v poměru 5:1.

Vitamin A doporučujeme užívat: pro udržení normálního stavu zraku pro udržení normálního stavu sliznic Vitamin E doporučujeme užívat k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování: 

Děti od 6 let užívají 1x denně 2,5 ml, děti od 12 let a dospělí 1x denně 5 ml během dne nebo před spaním, nejlépe nalačno. Před použitím dobře protřepejte. Lze zapít vodou nebo rozmíchat ve sklenici vody. Odměrka přiložena.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Před použitím dobře protřepejte. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek a chraňte před světlem.

VÝROBCE: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadské obchodní komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
Jiný výrobce
ostriz

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5