• Sleva
Mast Celadrin se užívá pro rychlejší úlevu od bolesti a distribuci hojivých látek přímo k bolavému místu.

Celadrin forte

mast na záda a klouby

209 Kč
208 Kč Sleva 1 Kč Na tento produkt se nevztahuje sleva z voucheru
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Mast složení 

Celadrin (US patent č. 5,569,676 obsahuje cetylované deriváty myristové kyseliny, myristoolejové, palmitoolejové, palmitové a další) a mentol. Aqua, myristic acid, myristoleic acid, oleic acid, palmitoleic acid, palmitic acid, lauric acid, capric acid, stearic acid, octyldodecanol, cetearyl alcohol, sorbitan stearate, menthol, polysorbate 60, cetyl palmitate, benzyl alcohol.

Balení:

40 g

Popis: 

Když Vás bolí kloub/y, znamená to, že bolest se projevuje u nejvíce poškozených, avšak oslabené jsou všechny klouby v těle. U kloubní výživy např. osvědčené nutraceutika řady GelaHit: Formule 1 (jež vyrábíme ve spolupráci s výrobcem Celadrin - Biopol GN, s.r.o.) tělo transportuje účinné látky rovnoměrně ke všem kloubům = celková regenerace. Mast Celadrin se užívá pro rychlejší úlevu od bolesti a distribuci hojivých látek přímo k bolavému místu. S okamžitým chladivým efektem mentolu. Je určena pro pokožku v oblasti páteře, kloubů a svalů.


Dávkování: 

Rozetřete na pokožce v místě bolesti (kloubů a svalů) tenkou vrstvu masti 3-4 x denně.

Upozornění:

Pouze pro zevní použití! Zamezte kontakt s očima! Nepoužívejte na poraněnou nebo jinak poškozenou pokožku! V případě přecitlivělosti na složky přípravku nebo delší kontaktní reakce na přípravek přerušte aplikaci a další se poraďte se svým lékařem. Uchovejte mimo dosah dětí! V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc! Skladujte na chladném a suchém místě.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Jiný výrobce
celadrin-forte-mast

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil