Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím
  • Sleva
Enterosgel, který na sebe navazuje škodliviny, aby se co nejrychleji dostaly z těla ven.

Enterosgel

Detoxikační přípravek
suspenze pro vnitřní použití

313 Kč
312 Kč Sleva 1 Kč Na tento produkt se nevztahuje sleva z voucheru
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 

polymetylsiloxan polyhydrát 70 %, čištěná voda 30 %

Balení:

tuba 225 g

Popis: 

Plynatost, tíže po jídle, průjem, … kožní neduhy, alergie,… způsobuje dysbióza - hnilobné a patogenní mikroorganismy ve střevech produkují toxiny.
Jak se další škodliviny dostávají do těla? Dýcháme smog, pijeme chlorovanou vodu, kvalita potravin (polotovarů) je různá, rezidua z léků, stres,… A přitom čistá střeva podle mnoha klinických studií tvoří 70 – 80 % celkové imunity.

Naši spolupracující lékaři a terapeuti doporučují lety osvědčený Clean&Active jako účinný vymetač v kombinaci se sorbentem Enterosgel, který na sebe navazuje škodliviny, aby se co nejrychleji dostaly z těla ven. Je bezpečný, nevstřebává se do těla, nýbrž je spolu s navázanými škodlivinami vyloučen stolicí.


Dávkování: 

Enterosgel je jemný gel bez chuti a bez zápachu, proto se dá snadno spolknout nebo rozmíchat v nápoji a vypít.
Dospělí a děti nad 15 let: 15–22,5 g 3x denně (15 g = 1 polévková lžíce) Děti ve věku 7–14 let: 10 g 3x denně (10 g = 2 čajové lžičky) Děti ve věku 1–6 let: 5 g 3x denně (5 g = 1 čajová lžička) Zapít dostatečným množstvím tekutiny (200 ml pro dospělé a děti od 7 let, 50–100 ml pro děti ve věku 1–6 let). Dostatečný přísun tekutin je rovněž nutný, jako součást základní léčby průjmového onemocnění. Užívejte 1–2 hodiny před nebo po užívání léků, či doplňků stravy, jídle.
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Při dlouhodobém užívání tohoto přípravku doporučujeme užívat také multivitamínové doplňky stravy nebo přijímat potraviny bohaté na vitamíny. Neužívejte při Individuální nesnášenlivost přípravku, atonie střevního traktu.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
Jiný výrobce
enterosgel-225
1998 ks

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5