• Sleva
Glutathion je komplex přírodních látek pro vitalitu, svěžest, ochranu před oxidačním stresem a různými škodlivými toxiny.

Glutathion LGT-500+

doplněk stravy

využijte akční cenu

739 Kč
738 Kč Sleva 1 Kč Na tento produkt se nevztahuje sleva z voucheru
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 želatinová kapsle

  • L-Glutathion - 500 mg
  • Borůvka extrakt - 5 mg
  • Černý rybíz extrakt – 4 mg
  • Arónie černá – 3 mg
  • Vinná réva extrakt ze semen – 2 mg
  • Stearát hořečnatý (protispékavá látka)
  • Obal tobolky: želatina, glycerin, oxid titaničitý (barvivo).

Balení:

60 kapslí / 37 g

Popis: 

Komplex přírodních látek pro vitalitu, svěžest, ochranu před oxidačním stresem a různými škodlivými toxiny. Glutation je látka tělu vlastní, je obsažen v každé jeho buňce. Tělo jej získává z některých potravin (např. z určitých druhů zeleniny) a dokáže jej také samo syntetizovat. Mladé buňky mají glutationu dostatek, ale počínaje třicátým rokem věku jej v buňkách ubývá. Od padesáti let věku se proti mladému věku hladina glutationu snižuje dokonce o 50% až 70%, což znamená riziko předčasného stárnutí organizmu se všemi negativními průvodními jevy. Glutathion se v organismu účastní četných metabolických procesů jako kofaktor enzymů, součást oxidačně-redukčních reakcí, či reakcí energetického metabolismu. Glutation je prospěšné jej užívat pravidelně.

Pro posílení blahodárných účinků ještě obsahuje:
Extrakty z Borůvky, ze semen vinné révy, černé arónie a rybízu pro normální činnost kapilárních cév a žil, činnost srdce a cévní soustavy, zraku, vylučování vody z organizmu, více v příloze Schválená zdravotní tvrzení.


Dávkování: 

2 kapsle ráno 15 minut před jídlem. Většina žen cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra. Není toxický ani ve vysokých dávkách.

Upozornění:

Doplňky stravy nesmí být použity, jako náhrada klasické medicíny! Vitamíny a minerály mohou jen stimulovat metabolické procesy a přispívat k regeneraci. O jejich užívání v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučené dávkování. Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Barvivo chinolinová žluť může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Nevystavujte přímému slunci.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Jiný výrobce
glutathion-lgt-500plus-60

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil