• Sleva

InoCell Inositol + IP6

doplněk stravy

521 Kč
511 Kč Sleva 10 Kč Na tento produkt se nevztahuje sleva z voucheru
Počet

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Směs vitamínu C, selenu, inositolu a IP6 (inositolhexafosfátu), které se přirozeně vyskytují v potravě s vysokým obsahem vlákniny.

Složení 1 vegetariánská (hydroxypropylmethylcelulóza) kapsle obsahuje:

  • InoCell patentovaná směs 500 mg : Inositol, IP6, vápenaté soli IP6 – 50 mg vápníku (6,25% RHP), hořečnaté soli IP6 – 15 mg hořčíku (4% RHP)
  • Vitamín C (L-Askorbová) 20 mg (25% RHP)
  • Selen (selenomethionin) 14 uq (25,45% RHP)
  • Hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon – emulgátor, stearan hořečnatý – látka protispékavá, oxid titaničitý - barvivo.

Balení:

60 kapslí / 41,1 g

Popis: 

InoCell se používá jako zdroj vitaminu C, selenu, vápníku a hořčíku. Spolu s patentovanou směsí látek InoCell (inositol a inositolhexafosfát) přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Země původu Kanada.


Dávkování: 

Dospělí užívají 2 kapsle 1x denně děti od 6 let užívají poloviční dávku. Užívejte vždy na lačno, nejméně 30 minut před jídlem a dostatečně zapijte. Celková denní dávka nesmí překročit 4 tablety.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Jiný výrobce
inocell-inositol-ip6

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil