Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím
Health Detox - Kloubní želatina se Shiitake 60 g

Kloubní želatina se Shiitake

pro radost z pohybu

Již brzy v prodeji

191 Kč
Velikost balení
Počet

Veterinární produkt

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 

  • Kloubní želatina Gelita sol M (enzymatické štěpení pro zvýšení účinnosti)
  • Shiitake (Houževnatec jedlý) v poměru 9:1

Balení:

60 g
150 g

Popis:

Nejvyšší kvalita, ingredience jsou schválené k užívání lidmi.
Čistě přírodní složení vhodné pro mláďata, dospělé i seniory, pro kočky, psy, králíky a ostatní mazlíky. Tradiční čínská receptura, která pomáhá již tisíce let, vylepšená o moderní technologii enzymatického štěpení, proto aby se co největší množství kolagenů v aktivní formě dostalo ke kloubům.

Není nad přírodní želatinu, která je tělu identická, a ještě k tomu předtrávená enzymy. Dnes užíváme různé uměle vytvořené přípravky. Problém je v tom, že tyto látky nejsou tělu přirozené (opačné izomery – pravotočivé / levotočivé) a nespojí se s kloubem natrvalo.

Už naše babičky věděly, že trápí-li je klouby, uvaří si sulc nebo vepřové koleno. Zvířata v přírodě instinktivně konzumují všechny přirozené živiny, bohužel mazlíčkům občas, nebo spíše častěji, přilepšíme denaturovanými potravinami, či hůře pamlsky vyrobenými průmyslově = plné chemie.

Houba tradiční čínské medicíny Shii-take přirozeně a efektivně čistí klouby, regeneruje kloubní chrupavku, výrazně zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně. Shii-take je houba dlouhověkosti, snižuje LDL cholesterol, krevní tlak, je anti-parazitální (ničí virové, bakteriální, plísňové a infekční onemocnění). Eliminuje volné radikály a podporuje detoxikaci chemických látek. Pomáhá při osteoporóze a revmatických potížích. Příznivě ovlivňuje činnost ledvin a zlepšuje tak přirozené čisticí mechanizmy. Svou čisticí, minerální a enzymatickou výbavou regeneruje imunitní systém a při delším užívání odstraňuje alergické příznaky a má pozitivní vliv při ateroskleróze, kardiovaskulárních komplikacích, nervových nemocech a nádorech.

Při potížích s klouby by jste měli mazlíčkům omezit sladké (překyselením trpí klouby), zejména čokoládu, ta navíc obsahuje cca 15x více purinů (tvorba krystalů kyseliny močové) než vnitřnosti nebo luštěniny.


Dávkování: 

denní dávka

  • do 5 kg ¼ čajové lžičky
  • do 10 kg ½ čajové lžičky
  • do 20 kg 1 čajová lžička
  • do 40 kg 1½ čajové lžičky
  • nad 40 kg 2 čajové lžičky

přidávejte do krmiva

Upozornění:

Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Ukládat mimo dosah dětí! Produkt nenahrazuje pestrou stravu mazlíčků!

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
Nedostupné
hdzv-shitake60

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5