Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

JAGUÁR IMUN

imunita, záněty, paraziti

Již brzy v prodeji

0 Kč
Velikost balení
Počet

Veterinární produkt

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení
(mletá biomasa / BEZ kapslí)

  • Kočičí dráp (Řemdihák plstnatý) 20 g
  • Cordyceps (Housenice čínská) 30% extrakt 15 g
  • Chaga sibiřská (Rezavec šikmý) 15 g
  • Dračí krev (Croton lechleri) 10 g

Popis:

Přírodní složení pro posílení imunity / obranyschopnosti zvířat všech věkových kategorií. Pro kočky, psy, králíky a ostatní mazlíky.

Živé poklady dávných Inků z Peru.
„Kočičí dráp“ legenda: indiáni pozorovali zraněného jaguára, který zdrápal kúru liány a lízal její mízu, a poté se velice rychle zotavoval. Vnitřní kůra liány (má ostny podobné drápům, odtud název) z pralesa významně posiluje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Dále přispívá k normálnímu stavu kloubů, šlach a pojivových tkání, tedy i pokožky.

„Dračí krev“ název je odvozen od červené barvy (latexu / mízy stromu). V tekutém stavu ji indiáni používali pro zastavení krvácení, uzavření rány, urychlení hojení a ochrany před infekcí. V sušeném stavu se u zvířat používá na virová, mikrobiální, bakteriální a plísňová onemocnění, stafylokoky, mykózy, zánětlivá onemocnění žaludku a střev, průjmy, atd.

Cordyceps je „Perla východní medicíny“, pochází z vysokohorských oblastí Tibetu. Obsahuje ohromné množství aktivních látek zejména beta-D-glukanů www.bezpecnostpotravin.cz pro silnou imunitu, triterpenů, ADENOSIN, atd. Ve východní medicíně je Cordyceps využíván již tisíce let, avšak v západní civilizaci se proslavil, až po roce 1993 kdy čínské atletky překonaly 9 světových rekordů ve vytrvalostním běhu. Po testech byl doping zcela vyloučen. Čínský trenér prozradil, že užívaly vysoké dávky Cordycepsu.

Chaga nebo-li „Čaga“ choroš ze Sibiře rostoucí na březové kůře, která je unikátní pro nesmírnou odolnost, nikdy neshnije ani nezplesniví. Bílou barvu a odolnost březové kůry způsobuje triterpen Betulin, jenž je Čagou přeměněn na látku Befungin používanou v některých lécích pro silnou imunitu. Oficiální ruská medicína Čagu používá od roku 1858. Čaga se používá u onemocnění lymfatického řečiště a rozmanitých poruch cirkulace lymfy.


Dávkování: 

  • do 5 kg 1 kapsle za 2 dny
  • do 10 kg 1 kapsle denně
  • do 20 kg až 2 kapsle denně
  • do 40 kg až 3 kapsle denně
  • nad 40 kg až 4 kapsle denně

Podávat na lačno 1 hodinu před krmením v malém kousku potravy.

Upozornění:

Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Ukládat mimo dosah dětí! Produkt nenahrazuje pestrou stravu mazlíčků!

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
Nedostupné
hdzv-jaguar-imun60

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5