Anti-Celulitic

jemná a hebká

478 Kč
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení:

1 vegetariánská DRcaps® (hypromellose odolná žaludečním kyselinám) kapsle obsahuje:

  • L-Karnitin 280 mg
  • Maka 100 mg
  • Vitamín C (L-Askorbová 99%) 20 mg

Balení:

100 kapslí / 40 g
300 kapslí / 120 g

Popis:

Půvab vychází z nitra. L-Karnitin: se zaměřuje na hlavní příčiny celulitidy. Maka: pro normální funkci hormonálního systému a vitalitu. Vitamín C: tvorba kolagenu pro normální funkci kůže.

Celulitida "pomerančová kůže" je narušení metabolismu tuku a vody v podkoží u pokročilejších stádií se mohou objevovat i otoky. Při zadržování vody v těle můžeme terapii rozšířit o LymfoStim pro odplavení toxinů. Při nadváze je vhodný SlimStar „Hubnutí bez diet.“

Tipy:

Pravidelný pitný režim (nejlépe čistou vodu, či bylinné neslazené čaje). Čerstvá zelenina ovoce, ryby a celozrnné výrobky. Pohyb (alespoň procházky, lépe aerobik, cyklistika, posilovna). Masáže klasické, či lymfatické (spojené se zábaly a elektrostimulací).


Dávkování: 

3x 1-2 kapsle po jídle. 
Většina žen je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící, děti a mladistvé do 15 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

anticel100z

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil