Agaricus blazei

brazilská Houba slunce

520 Kč
VČETNĚ DPH (sazba 15 %)
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Agaricus blazei (brazilský mandlový žampion) 32 mg

Balení:

100 kapslí / 32 g
300 kapslí / 96 g

Popis:

Čistě přírodní houbový prášek (dokonalý tak, jak ho příroda vymyslela). Mnoho odborníkú považuje polysacharidy v agaricus za nejúčinnější ze všech hub. Agaricus blazei roste v okolí města Piedade v Brazílii v horách a po staletí ji místní obyvatelé uctívali a konzumovali. Protože měli tamní obyvatelé nízký výskyt starobních a civilizačních onemocnění, dožívali se vysokého věku, vědci ji intenzivně zkoumali. Výsledky byly ohromující. Hodnoty beta-D-glukanů jsou podle testů výrazně vyšší než u ostatních druhů. Díky jejich nízké molekulární hmotnosti jsou zároveň tělem snadněji přijímány než glukany z ostatních hub a tím si vědci vysvětlují jejich vyšší účinnost. Díky tomu má jako málokterá jiná houba schválené zdravotní účinky: Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“. www.pralesdetem.cz


Dávkování: 

2x denně 1-2 kapsle 20 min před jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

agaricus-100

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil