Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím

CA-REgener

pro trávení a regeneraci

817 Kč
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Ženšen červený korejský 150 mg
  • Kurkumin 100 mg
  • Vitamín C (L-Askorbová 99%) 80 mg 100%DDD
  • Reishi extrakt 60 mg
  • Chaga 50 mg
  • Extrakt květu heřmánku 10 mg
  • Piperin 5 mg

Balení:

100 kapslí / 45,5 g
300 kapslí / 136,5 g

Popis: 

Synergické spojení 7 přírodních látek, které přispívají k normálnímu trávení, detoxikaci celkové regeneraci těla. Další zdravotní přínosy naleznete níže ve schválených zdravotních tvrzeních, viz. Beta-glukany obsažené v Reishi  www.bezpecnostpotravin.cz  

Při každé detoxikaci je prospěšné navýšit pitný režim (2 – 3 litry denně) zejména čistou vodu. Také pohyb, alespoň 30 minutová procházka denně, pro normální funkci lymfatického systému. Takto podpoříte odvod škodlivých látek z těla.

 


Dávkování: 

2x denně 1-2 kapsle 20 min před jídlem. Ideálně zapíjet neslazeným zeleným čajem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař!
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící ženy, děti a mladistvé do 15 let. Obsažený kurkumin může zesílit účinek léků: a) na cukrovku, čímž by došlo k rychlému snížení hladiny glukózy v krvi a následné hypoglykémii b) ředících krev viz. Warfarin. c) při žloutence

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
care100i

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5