Jak mohu urychlit uzdravení dítěte, bližního či mazlíčka?

Nezbytné je vyšetření lékařem (nejlépe celostní medicíny) a plnění jeho instrukcí! Lékař zná jejich zdravotní stav i léky, které užívají. Informace od nás jsou pouze doplňující / všeobecné, jejich zdrojem je tradiční léčitelství. Jestliže jsou doporučení v rozporu, vždy se řiďte radami lékaře!

Zachováním svého vnitřního klidu, vědomou pozorností – ne, že „uzdravujícího se“ hladím a u toho se dívám na televizi nebo odepisuji na SMS či emaily, ale stačí vždy na chvilku: povídat si z očí do očí, naslouchat, povzbudit slovy, pohladit a nechat v klidu odpočívat, poté mu stačí vědomí přítomnosti byť pracujete v jiné místnosti.

Zvířata i děti jsou napojené / cítí energie univerza (Boha), dospělí tomu nepřesně říkají instinkt atd.: zvířata nikdo neučil pečovat o mláďata a stejně to umí, cítí několik hodin dopředu zemětřesení nebo jiné katastrofy. Vaši mazlíčci cítí, že jedete pryč a to jste se ještě nepřevlékli ani nevyndali kufr ani nemluvíte o cestě, pouze se myšlenkově připravujete na odjezd a už můžete na zvířatech pozorovat změnu pohody ve strach z opuštění. A to, že na své bližní přenášíme svůj pracovní stres, nervozitu, zlost, frustraci atd.,můžeme nejlépe vidět na dětech.

Proto je nejdůležitější pozitivní myšlení a mluvení, NE Ty jseš zelenej, je ti blbě?“ ale „Už máš lepší barvu, určitě se cítíš líp.“Důležitá je také správná volba slov viz. často používané spojení:

„Bylo to tam strašně hezky“ nebo „To byl děsně krásný zážitek“. O mnoho lépe přece zní „Bylo to tam moc hezkyči „To byl velmi krásný zážitek, úžasný, super“. Malé děti i mazlíčci cítí rozdíl vibrací slov (strach, děs, nemoc, bezmoc / radost, uvolnění, jsi zdravý, silný, věříš tomu).


Pokud o někom mluvíte jako o nemocném, nejhůře projevujete-li lítost, „ty můj nemocný chudáčku“ (vím, myslíte to dobře, ale tato „magie“ slov mu ubližuje),tím jen utvrzujete „nemocného“ v tom, že je na tom špatně (doslova k němu nemoc přilepujete), že je to fakt a on přijme tento stav jako realitu „100x opakovaná lež se stává pravdou“. Slovo hypochondr určitě znáte, ne? Je to člověk, který se bojí nemocí, tudíž na ně stále myslí a pozoruje na sobě všemožné příznaky, lituje se a vyžaduje lítost. Tito lidé jsou opravdu daleko častěji a déle nemocní, než ti, kdož myslí pozitivně.

Opačného, tedy prospěšného účinku slov, dosáhnete povzbuzováním např. „Už se uzdravuješ, horečkou tvoje tělo bojuje s bakteriemi a viry, za pár dní už budeš úplně zdravý“. A když si v sobě přenastavíteon je nemocnýnaon se uzdravuje“, naleznete v sobě vnitřní klid a tímto klidem mu pomůžete nejvíce. Neprojevujte žádný strach slovně, chováním ani v myšlenkách viz. chudáčku, co je to s tebou, co mám dělat / jestli to nepřežiješ, co budu dělat? Utrápený pohled, zmatkování, roztěkanost. Tím jen ubližujete sobě i uzdravujícímu se. A přitom stačí jen úsměv, pohlazení a říci mám tě rád/a, aby se mohl v klidu a bezpečí uzdravit!

Věřte v uzdravení, ať už prostřednictvím:

  • lékaře a léků (mám strach či pochybnosti, emoce přenáším na dítě / mazlíčka, následkem toho se jim v těle  tvoří více stresových hormonů = snížení účinnosti léků)
  • bylinek, vitamínů a minerálů
  • léčivých energií od léčitelů / zdravotnických přístrojů
  • meditace, jógových, dechových,... cvičení, masáží, saunování, otužování atd.

Víra v dobro, uzdravení, úspěch,... dává pocit bezpečí, jistoty, pohody a harmonie, což zvyšuje tvorbu pozitivních hormonů například serotonin (štěstí a radost), melatonin (spánek a imunita), dopamin (pocit uspokojení), endorfiny atd. a ty měřitelným způsobem posilují imunitu, urychlují hojení, regeneraci atd.

Já jako bylinkář jsem přesvědčený o tom, že pro uzdravení a pro udržení dlouhodobého zdraví je důležitější pozitivní myšlení a dobré vztahy, než všechny bylinky světa. „Veselá mysl, půl zdraví“ naši předkové byli moudří!

PS: samozřejmě také pestrý jídelníčekpít čistou vodu (ráno dospělému člověku napustit 2 litrovou láhev a do večera vypít / jeli hustá krev - nefunguje čištění organismu od toxinů a odpadních látek, je omezený přísun kyslíku a živin do buněk, snížená obranyschopnost), pravidelný pohyb a spánek (cirkadiánní rytmus).

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.