Léčivé energie

Uzdravení duchovní cestou s Bruno Gröningem

Je mnoho lékařsky ověřených případů nemocných, kteří se uzdravili s pomocí vůle, pozitivního myšlení, meditace (relaxace). S pomocí Bruno Gröninga je uzdravení o hodně rychlejší, minimálně dochází ke zlepšení stavu, či alespoň k nastolení duševní pohody.

Proč to uvádím já bylinkář, kterého živí prodej funkčních doplňků stravy?
K bylinkám jsem se dostal pro své zdravotní potíže (lékaři mě nazývali hypochondrem a simulantem, jiní uváděli neznámé příčiny a ať zkusím psychiatrii). Většinu receptur jsem vyvíjel pro svou vlastní potřebu (chronický únavový syndrom). Jediným hmatatelným řešením se pro mě staly bylinky, vitamíny mi vždy pomáhaly, ale úleva byla pokaždé jen dočasná, proto jsem hledal další a pak zase další ingredience.

Přidružené potíže byly všemožné strachy, a po celý život jsem postrádal pocit bezpečí a snažil se získáním hmotných statků vytvořit si zázemí, tím se ještě více vyčerpával „a teprve až potom budu odpočívat a užívat si života?“ Tímto myšlenkovým nastavením jsem si své tělesné pomyslné „baterie“ vybíjel stále více a více, kdykoli jsem je trochu dobil, tak jsem je okamžitě vyždímal náporem práce, která se nakupila nejen tím, že jsem odpadl (zhroutil se), ale hlavně „musím co nejrychleji dosáhnout cíle“ abych už mohl odpočívat a užívat si (český trefný výraz pak). 

Po dlouhé době mi došlo, že pro zdraví je nejdůležitější „meditace“ napojení se na zdroj (energie, zdraví, lásky), myslím tím „vyšší princip, vesmír, Boha“, ať si to každý nazve po svém.

Fenomén samovolného uzdravení je daleko častější a rychlejší s pomocí Bruno Gröninga, který působí jako zprostředkovatel (anténa a zesilovač) uzdravující energie „Heilstrom“.

Úžasné video s Jaroslavem Duškem a přáteli:


Zobrazit video na YouTube

Vědecké vysvětlení principu působení energií a našeho myšlení - Martin Kamenický:

1) Neurologie, kvantová fyzika a vliv myšlení na naše zdraví:


Zobrazit video na YouTube

2) Vědomí a schopnost přijímat uzdravující energie


Zobrazit video na YouTube

3) Jak se naladit na uzdravující energie?


Zobrazit video na YouTube

4) Jak se zbavit všeho negativního a přijímat jen to dobré?


Zobrazit video na YouTube

5) Jak co nejúčinněji přijímat uzdravující energie?


Zobrazit video na YouTube

 

Pokud je pro Vás těžké uvěřit na „zázraky“ (něco co je skryto za zraky / kouzelníka sledujete zrakem a on přesto dokáže skrýt určité pohyby, nebo šikovně odvede pozornost a kouzlo je na světě).

Jednoduše si vyzkoušejte zázrak uzdravení od bolesti, hojení atd.: vytiskněte fotografiipožádejte Bruno Gröninga o pomoc a přikládejte si ji na postižené místo (já si ji přikládal na čelo, pro zbavení se depresí a pozitivní vidění budoucnosti).

BRUNO-foto

Fotografie ke stažení

Každému se dostane toho, co nejvíce potřebuje. Já si potřeboval uvědomit, jakým způsobem přicházím o energii a naučit se napojovat na zdroj (Boha).

1.krok: Zjistit jakými myšlenkami / komunikací / chováním ztrácím energii – samozřejmě prostřednictvím negativních emocí. Například jsem rychle jezdil, abych vše stihl, což vyvolává stres (předjíždět, nenabourat, nedostat smyk atd.), a strach „hryzavý pocit“ nezměřili mě, nepřijdu o body / o řidičák? A toto špatné svědomí spouští další negativní myšlenky, které se dále rozvíjejí a poté už s jízdou nesouvisí, řešíme vše, co nám vadí (politika, partner, zdravotní potíže atd.), a které nás připravují o energii a přitahují nám další negativní situace (to, na co nejčastěji myslíme, to si do života přitahujeme, i když na to myslíme / bojíme se toho ve smyslu, že to nechceme). Mysl je třeba zaměstnávat soustředěním se na to, co chceme, a to ještě takovou formou, jako že už to máme – vyvolat u sebe pocit, emoci jsoucnosti.

2.krok: Díky Bruno Gröningovi se mi daří plnit předsevzetí, činit změny a zbavovat se závislostí všeho druhu.

Výsledek: Přes všechny (covid) výzvy v podnikání i osobním životě se cítím čím dál více v pohodě, bezpečí a věřím, že bude lépe nám všem. Došlo mi, že to nejlepší mě vždy potkalo, když jsem byl v pohodě a nechal věci plynout (žádný tlak – časové termíny, strach z penále), prostě mě těšilo to, co dělám.

Shlédněte videa na YouTube s Bruno Gröningem a pokud Vás osloví, zkuste se také napojit / meditovat.

PS: daleko silnější prožitek je to, pokud navštívíte kruh přátel Bruno Gröninga (vstup zdarma). Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit účinnost společného naladění „einstellen“.

Kontakty na kruhy přátel Bruno Gröninga ve vašem okolí:
https://www.bruno-groening.org/cs/kontakt/kontaktni-misto

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.