Léčivé energie

"Bio-informační"

Bylinky a vitamíny přispívají ke správnému fungování našeho těla. Vždy jsem klientům říkal, aby se zamysleli nad tím, co v jejich životě jim způsobilo zdravotní potíže a ať zlepšení stavu a navrácenou energii využijí ke změnám (jídelníčku, pohybové aktivity atd), aby nedošlo k návratu potíží.
S postupem času jsem zjistil, že nejvíce nás poškozuje negativní myšlení a dysfunkční vzorce. Spolupráce s lékaři zabývajícími se psychosomatikou (zkoumá vliv myšlení a sociálního prostředí) je úžasná jen v případě, že klienti budou ochotni vystoupit ze své komfortní zóny a tvrdě na sobě pracovat.

Pohodlnější a bez námahy je léčení "bio-energiemi", které je již běžnou součástí naší doby, viz. zdravotnické kvantové přístroje (používají je bohužel jen lékaři celostní medicíny). Od pradávna se také léčí energiemi zprostředkovávanými šamany a léčiteli, kteří se napojují na uzdravující energie z univerza.

Avšak k lékaři ani léčiteli nemůžete chodit každý den a také to stojí peníze.

Schopnost napojit se zdarma na bio-energie máme všichni, jen je třeba vědět jak? 
V každé epoše se narodil duchovně pokročilý člověk (Ježíš Kristus, Buddha atd), který lidstvo učil, jak v sobě najít "klíč k pramenu zdraví" (jak se napojit na zdroj a mít ochranu před tím špatným).

Říkáte nemožné? NE, je mnoho lékařsky ověřených (doktor Joe Dispenza či The Secret od R. Byrne) případů nemocných, kteří se uzdravili s pomocí vůle, pozitivního myšlení, meditace (relaxace), avšak je třeba mít silnou vůli a celé dny udržet pozitivní myšlení a věřit v uzdravení. Je to velice náročné, zkuste si jen 5 minut mít jen pozitivní myšlenky? 
S pomocí učení Bruno Gröninga je snazší být optimisticky naladěn a uzdravení přichází rychleji, minimálně dochází ke zlepšení stavu, či alespoň k nastolení duševní pohody.
- přestat se zabývat nemocemi, smutnou minulostí, křivdami a vším co nás trápí (výčitky, co kdyby, pomluvy,...) nebo štve.
  Na začátku psychosomatického či duchovního léčení si v myšlení nastavit, že ten diskomfort, bolest, kterou od tohoto           okamžiku zažívám, už není nemoc, ale detoxikace a regenerace orgánů a tkání (stejně tak jako, když mě začne svědit         strup, tak mám radost, že se hojení blíží k závěru a strup se brzy odloupne a pod ním bude zdravá kůže).
- zaměřit svou pozornost na to dobré v životě, uvědomovat si v čem všem mi bylo pomoženo, co se mi podařilo. Často         když nás potká něco dobré, tak si řekneme "jsem smolař, tohle se podařilo náhodou" nebo něco se uděje jinak či proti             našim představám a nakonec zjistíme, že se z toho stala pro nás výhoda / dopadlo to dobře. Každý máme různých náhod     v životě spoustu, díky tomuto uvědomění jsem náhody začal nazývat "zázraky" (něco co je skryto "za zraky",                       materialistickému myšlení. To, že nevidíme magnetismus či elektrický proud (s výjimkou nedojde-li ke zkratu) neznamená,     že neexistuje, že se neděje). Na rozdíl od náhod, zázraky se mohou dít stále a můžeme si je spojit s pomocí shůry               (vesmírem, předky, anděly, Bohem) někdo tam nahoře mě má rád. Toto pozitivní ladění je začátkem úspěchu,                       uzdravení "veselá mysl, půl zdraví".
- věřit v uzdravení, ať už prostřednictvím:
          lékaře a léků (mám strach a nevěřímtvoří se mi v těle více stresových hormonů, což snižuje účinnost léků)
          psychosomatické terapie (viz MUDr. J.Hnízdil, MUDr. J.Klímová)
          bylinek, vitamínů a minerálů
          léčivých energií od léčitelů / zdravotnických přístrojů
          meditace, jógových, dechových,... cvičení, masáží, saunování, otužování atd.
Víra v dobro, uzdravení, úspěch,... dává pocit bezpečí, jistoty, pohody a harmonie, což
zvyšuje tvorbu pozitivních hormonů
například serotonin (štěstí a radost), melatonin (spánek a imunita), dopamin (pocit uspokojení), endorfiny atd. a ty měřitelným způsobem posilují imunitu, urychlují hojení, regeneraci atd.
Placebo také pomohlo již mnoha lidem ("tahle pilulka Vám pomůže..."), avšak víra je daleko silnější, protože ji můžete používat na všechno ve svém životě: zdraví, opakující se situace (viz parkovací místo), životní a pracovní výzvy / problémy atd. 

Proč to uvádím já bylinkář, kterého živí prodej funkčních doplňků stravy?
Protože bylinky a živiny všeobecně jsou jen stavební materiál a palivo pro tělo, ale jejich správné využití a fungování celého organismu je závislé na bio-informačních energiích proudících celým tělem (pozor i myšlenky jsou energie - pozitivní spouští tvorbu hormonu štěstí, atd. = podpora regeneračních procesů / negativní spouští tvorbu stresových hormonů). Připodobnění: na pozemku máte stavební materiál, ale nepřijdou řemeslníci?
K bylinkám jsem se dostal pro své zdravotní potíže (lékaři mě nazývali hypochondrem a simulantem, jiní uváděli neznámé příčiny a ať zkusím psychiatrii). Většinu receptur jsem vyvíjel pro svou vlastní potřebu (chronický únavový syndrom). Jediným hmatatelným řešením se pro mě staly bylinky a vitamíny, vždy mi pomáhaly, ale úleva byla pokaždé jen dočasná, proto jsem hledal další a pak zase další ingredience.

Jídlo nám pomáhá přežít, ale nedoplní "léčivou životní energii", když trpíte vyhořením a posléze chronickým únavovým syndromem, můžete jíst od rána do večera a jste stále vyčerpaní a často i nemocní.
Duchovní naplnění (dělat věci které mám rád a zároveň být pozitivní člověk prospěšný i ostatním) to nám poskytuje "léčivou životní energii".

Až po dlouhé době mi trvale pomohlo - pro zdraví to nejdůležitější - podle učení BG: vyčištění hlavy (od strachu, obav, zlosti, atd) a napojení se na zdroj (energie, zdraví, lásky), myslím tím „vyšší princip, vesmír, Boha“, nebo ať si "To / Ono" každý nazve sám po svém.

Fenomén samovolného uzdravení je daleko častější a rychlejší s pomocí Bruno Gröninga, který působí jako zprostředkovatel (anténa a zesilovač) uzdravující energie „Heilstrom“.

Úžasné video s Jaroslavem Duškem a přáteli:

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

Vědecké vysvětlení principu působení energií a našeho myšlení

Martin Kamenický:

1) Neurologie, kvantová fyzika a vliv myšlení na naše zdraví:

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

2) Vědomí a schopnost přijímat uzdravující energie

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

3) Jak se naladit na uzdravující energie?

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

4) Jak se zbavit všeho negativního a přijímat jen to dobré?

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

5) Jak co nejúčinněji přijímat uzdravující energie?

Zobrazit video


Zobrazit video na YouTube

 

Pokud je pro Vás těžké uvěřit na „zázraky“ (něco co je skryto za zraky / kouzelníka sledujete zrakem a on přesto dokáže skrýt určité pohyby, nebo šikovně odvede pozornost a kouzlo je na světě).

Jednoduše si vyzkoušejte zázrak uzdravení od bolesti, hojení atd.: vytiskněte fotografiipožádejte Bruno Gröninga o pomoc a přikládejte si ji na postižené místo (já si ji přikládal na čelo, pro zbavení se depresí a pozitivní vidění budoucnosti).

Každému se dostane toho, co nejvíce potřebuje. Já si potřeboval uvědomit, jakým způsobem přicházím o energii a naučit se napojovat na zdroj (Boha).

1. krok:

Zjistit jakými myšlenkami / komunikací / chováním ztrácím energii – samozřejmě prostřednictvím negativních emocí. Například jsem rychle jezdil, abych vše stihl, což vyvolává stres (předjíždět, nenabourat, nedostat smyk atd.), a strach „hryzavý pocit“ nezměřili mě, nepřijdu o body / o řidičák? A toto špatné svědomí spouští další negativní myšlenky, které se dále rozvíjejí a poté už s jízdou nesouvisí, řešíme vše, co nám vadí (politika, partner, zdravotní potíže atd.), a které nás připravují o energii a přitahují nám další negativní situace (to, na co nejčastěji myslíme, to si do života přitahujeme, i když na to myslíme / bojíme se toho ve smyslu, že to nechceme). Mysl je třeba zaměstnávat soustředěním se na to, co opravdu chceme, a to ještě takovou formou, jako že už to máme – vyvolat u sebe pocit radosti, emoci jsoucnosti.

2. krok:

Díky Bruno Gröningovi se mi daří plnit předsevzetí, činit změny a zbavovat se závislostí všeho druhu.

Výsledek: Přes všechny (covid) výzvy v podnikání i osobním životě se cítím čím dál více v pohodě, bezpečí a věřím, že bude lépe nám všem. Došlo mi, že to nejlepší mě vždy potkalo, když jsem byl v pohodě a nechal věci plynout (žádný tlak – časové termíny, strach z penále), prostě mě těšilo to, co dělám.

Shlédněte videa na YouTube s Bruno Gröningem a pokud Vás osloví, zkuste se také napojit / meditovat.

PS: daleko silnější prožitek je to, pokud navštívíte kruh přátel Bruno Gröninga (vstup zdarma). Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit daleko vyšší účinnost společného naladění „einstellen“.

Kontakty na kruhy přátel Bruno Gröninga ve vašem okolí:

Kruhy přátel Bruno Gröninga

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.