O nás

Proč nás doporučují odborníci? Čím jsme výjimeční? 
Děláme vše pro kvalitu, včetně záchrany deštného pralesa ("Prales dětem") a jeho přírodního bohatství.
Dnes všechny firmy tvrdí "Máme 100% čisté produkty", ale podívejte se pozorně na jejich etikety a najdete tam spoustu látek, které nejsou třeba a už vůbec nejsou přírodní (aditiva). Tyto firmy investují do drahých reklam, což kompenzují co největším snižováním nákladů na výrobu.
Health&Detox® investuje do nejlepších ingrediencí, jen se podívejte na přírodní složení produktů. Od nás získáváte skutečně čisté produkty, BEZ jakýchkoli přísad.

Jsme tým profesionálních nadšenců, jimž pomohla příroda a změna životního stylu. Od počátku spolupracujeme s lékaři, kteří svlékli bílý plášť. Naším zájmem jsou přírodní tělu přirozené postupy s využitím nových technologií. Můžeme se pochlubit založením první soukromé kliniky „Institut celostní medicíny Dr. Jonáše“ v Praze na Žižkově. Vybudoval ji pan Ing. Mottl, firma se tehdy jmenovala Saint Joseph, poté ještě založil další úspěšný podnik Stevikom, který vyváží do celého světa Kombuchový čaj v kvalitě Kosher, Organic a Bio.

bio-aktivni-vitaminy-mineraly

 

Vyrábíme 100% čisté přírodní produkty (BEZ aditiv, barviv, konzervantů, atd.), původně dodávané jen do soukromých klinik. Brzy si získaly popularitu především na západních trzích, proto byl Saint Joseph přejmenován na Nature Force a vytvořena prémiová značka Health&Detox® (stejně jako Mercedes má AMG, nebo Brabus). Od roku 2017 vstupujeme do volného prodeje na internetu. Věříme, že i Vás si získáme prémiovou kvalitou našich přírodních produktů.

Naše moto:
Investujeme do kvality, nikoli do reklam.

To nejdražší na produktu jsou reklamy, jimi nám namlouvají, že různé produkty vyléčí, zachrání, spasí, … a lidé rádi podléhají tomuto jednoduchému řešení bez vlastního přičinění. „Žádné produkty ani lékař nenahradí zdravý životní styl, my všichni máme své zdraví ve vlastních rukách! Přírodní produkty Health&Detox® jsou jedny z nejlepších. Jako seriózní výrobci říkáme, že pro zdraví je nezbytné:

zdravá strava
  • zdravá strava: to co jíme, by mělo být prospěšné – vitamíny, minerály, enzymy, atd. Nutraceutika jen doplňují, to co chybí ve stravě. Naše těla mají úžasné samo-uzdravující schopnosti, za předpokladu, že přestaneme tělo zbytečně poškozovat snížením přísunu škodlivin tj. průmyslově zpracovaných potravin (instantní potraviny, pamlsky, polotovary, bujóny), drog, alkoholu a cigaret. A teprve poté se zajímejme o to, která bylinka nám prospěje, jinak potíže jen odsouváme s tím, že pak už nevíme, kterou bylinku užívat, aby nám bylo lépe.
  • aktivní pohyb: podporuje tvorbu endorfinů, je pumpou pro lymfatický systém a tedy čištění těla, zlepšuje gynekologické zdraví žen, atd. (všichni můžeme vyjít schody, vystoupit z autobusu o zastávku dřív,…).
  • veselá mysl (půl zdraví) mnoho lidí se uzdravilo z „nevyléčitelných nemocí“ jen proto, že chtěli a věřili v uzdravení. Začíná se jednoduše, např.: před spaním si napíšu 3 věci, události, které se ten den povedli a mám z nich radost. Mnoho lidí si chválí lepší spánek a probouzení se s očekáváním příjemného dne. Místo zpravodajství, hororů, či akčních filmů si pusťte komedie, romantiku, nebo si jen povídejte a ještě lépe, hrajte stolní hry.

Honza Trávníček můj příběh: Již v dětství jsem užíval silné léky na migrény, prý je budu mít do konce života. Časem různých léků přibývalo, bylo mi stále hůř jak fyzicky, tak psychicky. Už v 25 letech jsem byl troska, co se sotva hýbá. Pro některé lékaře jsem byl hypochondr a simulant, Ti hodní mi říkali, že si neví rady. Prošel jsem si smutkem, lítostí i vztekem. Tehdy jsem si myslel „Proč mám platit za alternativní postupy, když si platím zdravotní pojištění a lékaře mám zdarma?“ Pak mi bylo tak, že bych udělal cokoli.

Začal jsem navštěvovat alternativní odborníky a studovat. Postupně jsem přijal odpovědnost za své zdraví a změnil stravování, i způsob myšlení (veselá mysl = půl zdraví).
Studoval jsem a získal zdravotnické osvědčení, několik certifikátů: Výživový poradce a specialista na suplementaci, diplomy NLP, …
Poté jsem začal spolupracovat se skvělými lékaři s alternativním zaměřením. Díky tomu, co jsem si prožil, se dokážu vcítit do druhých a nalézt pro ně vhodné řešení. Naším společným záměrem, bylo poskytovat tu nejlepší péči, informace a čisté přírodní preparáty. Standardní doplňky stravy obsahují mnoho škodlivých pomocných látek. Např.: protispékavé látky nejsou pro lepší stravitelnost, nýbrž pro levnější výrobu, aby se neucpávali stroje.

Děkujeme za Vaše nákupy, chrání DEŠTNÉ PRALESY ,,přírodní lékárny“.
Pro budoucnost našich dětí 
je nezbytné zachování přírodních zdrojů.

WWW.PRALESDETEM.CZ

S úctou a přáním pevného zdraví
Honza Trávníček

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.