Korálový vápník

s hořčíkem a jódem

434 Kč
Velikost balení
  • 100 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • japonský Coral Calcium  500 mg

Balení:

100 kapslí / 50 g
300 kapslí / 150 g

Popis:

Pro pevné kosti rovnováhu pH. Nejlépe vstřebatelný přírodní vápník s hořčíkem (v ideálním poměru pro vstřebávání vápníku 2:1), železemdraslíkemzinkem a dalšími minerály a stopovými prvky z pravěkých moří (fosilizované, bez vlivu civilizace) čistými jako lilium. Dvě kapsle obsahují doporučenou denní dávku jódu (180 μg).


Dávkování: 

2x denně 1 kapsle 30 min před jídlem, nebo 1,5 hodiny po jídle. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro děti do 3 let.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

koral100d

Specifické reference

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil