Tento obchod používá cookies (více o cookies) a další technologie, abychom Vám zpříjemnili a zjednodušili používání našeho webu.

rozumím
Artenzym - Multicare - balení 100ks - Nutraceutikum - funkční doplněk stravy pro lepší pokožku

ArtenZym

cévy – mikrocirkulace

861 Kč
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Borovice hvězdovitá (Pinus Maritima) extrakt 80 mg
  • Vitamín C (L-Askorbová) 805 mg 100%DDD
  • Omega 3 (kys. alfa-linolenová) 50 mg
  • Quercetin 50 mg
  • Aloe Vera 40 mg
  • MSM z lýka borovic 40 mg
  • Vitamín E (jantarový D-α-tokoferol) 10 mg 66%DDD

Balení:

60 kapslí / 21 g
300 kapslí / 100,5 g

Popis:

U nového vylepšeného složení jsou kapsle do zelena

Živice z pryskyřice a kůry přímořské hvězdovité borovice:

pochází z jihozápadní Francie je přírodním komplexem antioxidantů, které chrání tělo před různými typy volných radikálů udržuje mladiství vzhled zejména pokožky. Samozřejmě obsahuje mnoho dalších látek včetně bioflavonoidů, organických kyselin ve vysokých koncentracích.

Dále obsahuje větší antioxidační prokyanidiny, které jsou velmi účinné v krevním oběhu, naproti tomu jeho menší antioxidační molekuly flavonoidů a organických kyselin vstupují do nitra buněk. Antioxidant daruje elektron volnému radikálu, čímž ho neutralizuje. Poté je antioxidant sám přeměněn na slabý radikál, který je tělu neškodný a brzy je vyloučen z těla.

Má stimulující vlastnosti a výjimečnou schopnost regenerovat jiné antioxidanty (tělo potřebuje mnoho rozličných druhů). Například regeneruje vitamin C, který regeneruje vitamin E, tím je významně prodloužen jejich blahodárný vliv na organismus. Pro normální činnost dýchacího systému a cévní soustavy – mikrocirkulace.


Cholin:
 přispívá k normální činnosti jater, k normálnímu metabolismu tuků, cholesterolu …. má široké spektrum pozitivních účinků na lidské tělo. Více v článku MZČR: www.bezpecnostpotravin.cz


Omega 3:
nenasycené esenciální mastné kyseliny, je nezbytné doplňovat omega 3 stravou, neboť tělo si je nedokáže vyrobit samo. Jsou důležité pro všechny části těla, zejména pro mozek a cévy (udržení normální hladiny cholesteroluv krvi). 


Vitamín C:
jeden z nejpotřebnějších vitamínů a antioxidantů, mírní projevy nachlazení a zkracuje dobu jeho trvání. Posiluje vlásečnice a buněčné stěny, je velmi důležitou látkou při tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Chrání tak před pohmožděninami a krevními výrony, podporuje hojení, omezuje krvácení z dásní a pomáhá vstřebávat chrom a železo


Vitamín E:
má v těle mnoho funkcí, jako složka v Artenzymu především chrání nenasycené esenciální mastné kyseliny před zničením volnými radikály.


Dávkování: 

1x 1 max 2x 1 kapsle denně s jídlem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař!
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Upozornění:

Neužívat s léky na ředění krve! Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro děti do 12 let. Cholin by neměl být podáván při současné léčbě depresí nebo jiných vážnějších psychiatrických onemocnění.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

Doporučujeme

Aplikace pro Váš mobil
na připomínání léků

Aplikace pro připomínkování léků pro Váš mobil
art60a

Specifické reference

Based on 0 ohlasy na produkt - 0 1 2 3 4 0/5