Artenzym - Multicare - balení 100ks - Nutraceutikum - funkční doplněk stravy pro lepší pokožku

Artenzym

Multicare

990 Kč
VČETNĚ DPH (sazba 15 %)
Velikost balení
  • 60 kapslí
  • 300 kapslí

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení 1 vegetariánská (hypromellose) kapsle obsahuje:

  • Cholin (bitartrate) 160 mg
  • Pycnogenol (extrakt z Pinus pinaster maritima) 80 mg
  • Omega 3 (vegan kys. alfa-linolenová) 30 mg
  • Vitamín C (L-Askorbová) 30 mg
  • Vitamín E (jantarový D-α-tokoferol)  5 mg

Balení:

60 kapslí / 18,3 g
300 kapslí / 91,5 g

Popis:

Pycnogenol: z kůry přímořské borovice z jihozápadní Francie je přírodním komplexem antioxidantů, které chrání tělo před různými typy volných radikálů „prodlužuje mládí“ zejména pokožky.  Samozřejmě obsahuje mnoho dalších látek včetně bioflavonoidů, organických kyselin ve vysokých koncentracích. 
Volné radikály jsou agresivní molekuly, které poškozují celé tělo a způsobují nebo výrazně přispívají k většině civilizačních nemocí. Například LDL cholesterol se usazuje pouze, když je poškozen oxidací volnými radikály, poté proniká stěnou tepny. Bílé krvinky se shlukují u narušení a tím napomáhají vytvořit zúžení průsvitu cév. Pycnogenol obsahuje větší antioxidační  prokyanidiny, které jsou velmi účinné v krevním oběhu, naproti tomu jeho menší antioxidační molekuly flavonoidů a organických kyselin vstupují do nitra buněk

Antioxidant daruje elektron volnému radikálu, čímž ho neutralizuje. Poté je antioxidant  sám přeměněn na slabý radikál, který je tělu neškodný a brzy je vyloučen z těla. 
Pycnogenol má výjimečnou schopnost regenerovat jiné antioxidanty (tělo potřebuje mnoho rozličných druhů). Například regeneruje vitamin C, který regeneruje vitamin E, tím je významně prodloužen jejich blahodárný vliv na tělo. Pro normální činnost dýchacího systému a cévní soustavy – mikrocirkulace: posiluje stěny krevních cév a kapilár, organické kyseliny zvyšují pružnost cév.  

Cholin: přispívá k normální činnosti jater, k normálnímu metabolismu tuků, cholesterolu …. má široké spektrum pozitivních účinků na lidské tělo. Více v článku MZČR: www.bezpecnostpotravin.cz

Omega 3: nenasycené esenciální mastné kyseliny, je nezbytné doplňovat omega 3 stravou, neboť tělo si je nedokáže vyrobit samo. Jsou důležité pro všechny části těla, zejména pro mozek a cévy (udržení normální hladiny cholesteroluv krvi). 

Vitamín C: jeden z nejpotřebnějších vitamínů a antioxidantů, mírní projevy nachlazení a zkracuje dobu jeho trvání. Posiluje vlásečnice a buněčné stěny, je velmi důležitou látkou při tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Chrání tak před pohmožděninami a krevními výrony, podporuje hojení, omezuje krvácení z dásní a pomáhá vstřebávat chrom a železo

Vitamín E: má v těle mnoho funkcí, jako složka v Artenzymu především chrání nenasycené esenciální mastné kyseliny před zničením volnými radikály.


Dávkování: 

1 kapsle denně s jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro děti do 12 let. Cholin by neměl být podáván při současné léčbě depresí nebo jiných vážnějších psychiatrických onemocnění.

Výjimečná kvalita:

Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.


Je prospěšné posílit terapii o:

Ke stažení

art60a

Specifické reference