Homocystein

homocysteinHomocystein je tělu přirozená látka, která řídí základní buněčné procesy např. buněčné dýchání. Bohužel jeho zvýšená hladina škodí cévám i buňkám. Bez dostatečné konzumace  vitamínu B2, vitamínu B6, vitamínu B9, vitamínu B12, hořčíku, zinku a cholinu, jej nelze z těla vyloučit. Avšak pozitivní účinky snížení hladiny hcy jsou MLM prodejci velmi nadhodnocované, pacienti sice cítí úlevu od různých potíží zejména od únavy, špatné nálady, atd. Ale snížení hcy je jen jedním z přínosů vyjmenovaných vitamínů a minerálů, i podle zdravotních tvrzení EU je jejich přínosem zlepšení psychické činnosti, funkcí nervové soustavy, proti únavě a vyčerpání, a dalších. Z toho vyplývá, že nejdůležitější je pravidelně doplňovat vitamíny a minerály, především stravou. Ingredience "nejen" pro snížení hcy máme v několika osvědčených produktech

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
homocystein hcy
590 Kč

Béčkový RESTART

HOM60H
NEURODETOX Energy 2022 60ks
od 399 Kč

fyzická a duševní vitalita (dejte sbohem únavě a smutku)

NDENE30E
vir o par 60
od 399 Kč

L-Lysin + Zinek Vitamín C + A

VIROPAR-60
neurocholin 2023 100ks
od 699 Kč

Extra silný pro maximální účinek

NEUR60E
neurocholin sensitive 100ks NEUROSENSITIVE100
Neurodetox Anti Aging small
od 990 Kč

pro duševní svěžest a fyzickou regeneraci (vylepšená receptura D.N.A.)

NDDNA60A
zelezo vitamin komplex 60
od 550 Kč

s fytolátkami a vitamíny

ZELEZ60H

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.