Štíhlá a krásná

stihla-a-krasnaHubnutí bez drastických hladovek, ale přirozený způsob redukce hmotnosti - pestrá vyvážená strava, pohyb, detoxikace a snížení stresu - relaxace. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snížit příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, vláknina, ovoce, antioxidanty, vitamíny, minerály,…

zobrazit více

Krásná a úspěšná žena je symbolem dnešní doby, udržet si mladistvý vzhled je však náročné. Kosmetika a plastická chirurgie umí zázraky, ale černé tečky, pupínky, akné – uhry, vyrážky, se stále vracejí. Nemluvě o celulitidě – narušeném metabolismu vody a tuku v podkoží způsobené přetížením lymfatického systému

Řešení: čistit póry z vnějšku? Ano, ale co s příčinou toxiny a nečistotami hromadícími se uvnitř organismu. Protože škodliviny neodchází z těla přirozenou cestou, jsou vytlačovány kůží. Zároveň tak od těla dostáváme varovný signál před blížícími se nemocemi.

Krása pramení zevnitř našeho těla! Osvědčená je: střevní kúra - produkt Clean&Active, Enterosgel, probiotika Dophilus Colon. 
Rozproudit lymfu - produkt Lymfostim + navýšit pitný režim, především pít čistou vodu, velmi prospěšná je sauna a masáže, aktivní pohyb, či aerobní sport, jíst lehkou stravu prospívající zdraví. 
Podpořit regeneraci kůže, vlasů a nehtů - Gelasilic 

Možností je mnoho, důležité je začít a dělat postupné kroky (max. 3 produkty najednou). Naše těla strádala roky, nechtějte to vyřešit za týden. 

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem
Anti Celulitic male
od 690 Kč

jemná a hebká

ANTICEL100Z
slimstar z 60
od 1 699 Kč

Rostlinné extrakty piperin, synefrin a HCA

SLIM60Z
balance ph 100
od 770 Kč

zásadité minerály pro rovnováhu pH

BALANCE-PH-100
Sport Magne 60ks
od 430 Kč

s draslíkem a vit. B6 pro energii a výkon

SPORT-MAGNA-60-II
LymfoStim male
od 510 Kč

pro očistu a krásu

LYM60J
Clean Active male
od 670 Kč

čištění a detoxikace trávicí soustavy

CLAC60R
Gelasilic 2024 60ks
od 399 Kč

nejen pro kůži, vlasy a nehty

GELASILIC-60
vir o par 60
od 399 Kč

L-Lysin + Zinek Vitamín C + A

VIROPAR-60
sport q10 100
od 699 Kč

L-Karnitin Acai Berry

SQ100A
SPORT AMINO male
od 699 Kč

původní názevChampion

CHAMP100Z
EnerGener male
590 Kč

ENERGIZÉR TUKOŽROUT

ENERGENER60I
zelena kava 100
od 650 Kč

extrakt s vitamínem Cprocházkové HUBNUTÍ

ZEL100A

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.