Sexualita

sexualitaNaše mužské sebevědomí je úzce spjato s výkonností, především sexuální. Bohužel poruchou erekce trpí odhadem každý druhý muž nad 40 let a ani u mladších není vzácností.

Pokud máte ranní erekci, nebo sám při masturbaci dosáhnete erekce, je vyloučena fyzická příčina. Také můžete mít erekci během spánku a ani o tom nevíte, proto si večer dejte úzký kroužek z papíru na penis, a když bude ráno roztržený = penis je funkční.

Psychické příčiny: stres, pracovní přetížení, posedlost výkony je to, co nám způsobuje pocity selhání, frustrace a představy typu: žena mi uteče za jiným. Zapomeňte na zkušenosti z mládí, kdy jste strategií ohromit výkonem slavili úspěchy.

I ženy zrají a většina z nich si dokáže více užít sex s „partnerem“, který ji rozumí, dokáže ji rozesmát a chová se k ní ohleduplně celý den.

zobrazit více

Mluvte s partnerkou vzájemně o tom, co máte rádi, po čem toužíte, také o tom, co vám nevyhovuje, čeho se obáváte. Uvidíte, že zmizí úzkost z očekávání výsledku.

Zkusili jste se jenom mazlit? My muži jsme úzce zaměřeni jen na výsledek – orgasmus, pro mnoho žen je podstatnější to před tím, a to po tom - něžnosti, doteky, vůně kůže, cítit zájem, … Sami uvidíte, ucítíte, uslyšíte, jak žena prožívá společné chvíle. „Díky této změně myšlení se opět těším na sex a více si užívám celého milování včetně orgasmu“.

Erektilní dysfunkce vzniká ve spojení s onemocněními jako je cukrovka, srdeční choroby – ateroskleróza, hypertenze – vysoký krevní tlak, či oslabení ledvin. Dále zvýšenou hladinou Homocysteinu, užívanými léky proti bolesti, na cholesterol, antidepresiva, atd. Všeobecně špatná životospráva - nedostatek pohybu, nadváha, cigarety a alkohol. Ve stáří se přidávají změny v cévním řečišti penisu a pokles tvorby hormonů zvláště testosteronu. Erektilní dysfunkce je ukazatelem celkového zdraví, může být varováním před vážnými nemocemi. Bez ohledu na příčinu je moudré poradit se s lékařem.

Pár typů:

Sport, relaxace, pravidelný pitný a spánkový režim, zdravá strava.
NEURODETOX Energy – vitamínová B bomba pro restartování těla i mozku
S-Excellent:
 z darů přírody pro uspokojení mužů. Pro normální funkci psychiky a pohlavních orgánů přispějí dary přírody: Ženšen korejský červený, Kotvičník zemní - zelená Viagra, Schizandra čínská, L-Arginin, L-Ornitin, Piperin, ionty zinku, vitamín B3, B6, B9.
Euforyn: Hořčík, Heřmánek pro duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci, spánek, Mučenka, atd.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
s excellent 100
od 920 Kč

z darů přírody pro uspokojení mužů

SEXC100M
Libidus 2024 100ks
od 799 Kč

touha a vzrušení pro muže i ženy

LIBIDUS-100
NEURODETOX Energy 2022 60ks
od 399 Kč

fyzická a duševní vitalita (dejte sbohem únavě a smutku)

NDENE30E
euforyn 60
od 1 070 Kč

uvolnění a pohoda

EUFORYN-60
adrenalin stop 60
od 670 Kč

odpočinek, relaxace

ADRENALINS60
Anti-Stress
od 590 Kč

pro uvolnění a radost

ANS60E
cordyceps sinensis 100
od 650 Kč

Housenice čínská (perla tradiční čínské medicíny)

CORDE100E
zensen korejsky cerveny 100
od 990 Kč

mocný ADAPTOGEN pro výkon a sílu

ZEN100D

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.