Kondice a hubnutí

kondice-a-hubnutiSnadné a rychlé hubnutí pomocí tablet je možné, ale není moudré jimi nahradit zdravý životní styl. Jsem také muž proto vím, že strašit nemocemi, nebo smrtí je zbytečné. Avšak pánové co takhle ztráta erekce a celková impotence? Co potom? Neboť vysoce účinné hubnoucí produkty se nesmí užívat se sexuálně podpůrnými viz. VIAGRA, a vězte že mnoho mužů se rozčiluje na lékaře, protože jim VIAGRU nepředepíší na nemocné srdce.

Proto zařaďte zeleninu do svého jídelníčku, vzpomeňte si na mládí kdy vás bavil sport, občas si jenom odpočiňte a uvidíte co všechno se zlepší - nálada, fyzička, hmotnost, ... bude vás zase bavit žít.

Nejzdravější hubnutí je při aktivním pohybu, extra silný SlimStar by se měl užívat, až když nelze zhubnout přirozenou cestou, nebo v případě kulturistiky pro rychlé vyrýsování postavy s nárůstem síly a vytrvalosti.

Pár typů:

rozbalit všechny typy

Při pravidelných ostřejších procházkách (minimálně 30 minut), či aerobním sportu se tuky spalují rychleji než při tvrdém tréningu v posilovně, či sprintu. Při jakémkoli snižování hmotnosti doporučuji nemít hlad, a už vůbec NE snižovat příjem potravy pod bazální metabolismus - BMR. Jíst stravu, která mi chutná a zároveň prospívá zdraví - více zeleniny, ovoce, vlákniny, ...

Při hubnutí se do krve dostává zvýšené množství škodlivých látek, které je třeba vyloučit z těla. Proto je vhodné užívání SlimStar doplnit o minerály, vitamíny, antioxidanty (viz. megadávka vitamínů s hořčíkem v NeuroDetox Energy a Sport Q10 s L-Karnitinem a Acai berry, ), podpoříte odvod škodlivin a regeneraci.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
slimstar m 60
od 1 699 Kč

hubnutí a vyrýsování   HCA, synefrin a piperin

SLIM60M
NEURODETOX Energy 2022 60ks
od 399 Kč

fyzická a duševní vitalita (dejte sbohem únavě a smutku)

NDENE30E
sport q10 100
od 699 Kč

L-Karnitin Acai Berry

SQ100A
Sport Magne 60ks
od 430 Kč

s draslíkem a vit. B6 pro energii a výkon

SPORT-MAGNA-60-II
balance ph 100
od 770 Kč

zásadité minerály pro rovnováhu pH

BALANCE-PH-100
Cordyceps sinensis
od 650 Kč

Housenice čínská (perla tradiční čínské medicíny)

CORDE100E
zensen korejsky cerveny 100
od 990 Kč

mocný ADAPTOGEN pro výkon a sílu

ZEN100D
EnerGener male
590 Kč

ENERGIZÉR TUKOŽROUT

ENERGENER60I

Vítáme Vás v novém e-shopu Health&Detox®, díky novým funkcím je uživatelsky příjemnější a rychlejší například: jednodušší proces v košíku, či okamžitá bankovní platba.

10. 1. 2023 byly Vaše původní přihlašovací údaje smazány, pro maximální bezpečí (GDPR) Vašich údajů jsme je z původního e-shopu nepřeváděli, ale všechny data smazali.

Prosíme registrujte se znovu (registrovat). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup. Slevové kódy jsou stále platné.